recenze

Flick Kick Football Legends

Flick Kick Football Legends

Originálně pojatý fotbal. Vrhněte se do kolotoče zápasů, přesně miřte, objevujte speciální pohyby a hlavně dávejte góly. Staňte se šampionem v této parádně návykové gamese.
Během zápasu byl zabit váš trenér. Ten se však vrací v podobě ducha a pomáhá vám přes trnitou cestu k titulu šampiona. Manažerská rozhodnutí, tvoření soupisky, ale také přímo dění na hřišti máte doslova pod palcem.
S vašim týmem začínáte v nejnižší lize a postupně se v rámci příběhu musíte vypracovat až na vrchol. Nejzajímavější je průběh zápasů. Z pohledu první osoby před sebou vždy vidíte herní situaci, kdy musíte buď přihrát, nebo vystřelit. Směr a intenzitu určujete „švihem“ prstu po displeji a v kombinaci se speciálními vlastnostmi hráčů získáváte také zkušenosti, peníze, zpomalujete čas (při bránění útoků soupeře) nebo dáváte faleš. Současně běží čas, takže se musíte i rychle rozhodovat, jak a kam vystřelíte.
Zkušenosti vylepšují vaše hráče a peníze slouží k nákupu balíčků s hráči. Podstatné je dát do sestavy ty se speciální schopností.
Postupem do vyšších lig se obtížnost zvyšuje. Hra je vysoce návyková a zábavná. Je to zkrátka jiný fotbal, ale i s chybkami. Kromě relativně velké obtížnosti (místy člověku tečou nervy a některé situace snad přesnou přihrávkou vyřešit nejdou) je to aspekt energie, která je třeba na zápasy. Vzhledem k tomu, jak se budete bavit, se doplňuje pomalu. Dále je tu otravná reklama takřka po každém poločase.
Titul má také velký potenciál do budoucna, kdy by měla být k dispozici možnost hrát proti vašim kamarádům.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 1 =

NADĚJE

NADĚJE | 19.01.15 v 07:07

obout kopačky a může se jít na věc :)


galerie

Flick Kick Football Legends Flick Kick Football Legends Flick Kick Football Legends Flick Kick Football Legends Flick Kick Football Legends Flick Kick Football Legends Flick Kick Football Legends

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce