recenze

Pool Arena

Pool Arena

Je libo si zahrát pool? Vítejte v aréně mezi ostatními hráči, kde vám nic nebrání ukázat, jak to umíte s tágem.
Velmi příjemná hra svého druhu, ve které vyzýváte ostatní hráče a snažíte se je porazit. Místnosti jsou rozděleny dle dosažené úrovně, takže čím více zkušeností vyhrajete, tím širší máte výběr stolů a možnost vyhrát vyšší odměny (no anebo také prohrát). To má výhodu, že i s vyšší úrovní nemusíte zbytečně riskovat žetony, ale jen si tak v pohodě zahrát. Na druhou stranu můžete hned ze začátku padnout na zkušeného profíka.
Samotná hra pak nepřináší nic nového. Máte tágo, míříte na dva druhy koulí a snažíte se potopit všechny, které vám patří, abyste pak zakončili potopením černé. Nechybí možnost dávat šťouchům faleš. Pěkná možnost je zdvojnásobit vklad během hry. Buď přijmete, nebo hra končí a automaticky jste prohráli. Vzniká tak ale jistá taktická varianta, jak vystrašit soupeře a odměnu shrábnout bez boje (občas to opravdu vyjde).
K dispozici máte pouze základní tágo, další se dá koupit za žetony a pak už je to otázka mikrotransakcí. Obecně je koncept žetonů nedotažený, protože si za ně nic moc nekoupíte a na vstup do turnaje musíte hodně dlouho šetřit (800 žetonů). Ale jako zábava pro fanoušky je to povedený titul, navíc s progresem, který si musíte zasloužit vlastními vítězstvími.

hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 5 =

Kalousek100

Kalousek100 | 24.06.20 v 02:34

Perfektní hra.

1Laugher

1Laugher | 07.04.18 v 23:36

Super odreagování

Laugher

Laugher | 05.09.15 v 00:29

Samotná hra pak nepřináší nic nového

Laugher

Laugher | 03.09.15 v 02:11

Velmi příjemná hra svého druhu

Laugher

Laugher | 31.07.15 v 02:26

Vítězství je především otázka zručnosti a správné strategie


galerie

Pool Arena Pool Arena Pool Arena Pool Arena

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce