recenze

Greedy Spiders Free

Greedy Spiders Free

Pomozte osvobodit broučky, kteří jsou lapeni v husté pavoučí síti. Uvažujte strategicky nad každým tahem, jak a kde zničit to správné vlákno, a nenechte pavouka zvítězit. Neskutečná návykovka a později i makačka na mozek.
Úvodní kreslená animace vás vtáhne do problematiky – brouci na koncertě byli přechytračeni pavouky a teď jim musíte pomoct ze sítě pryč. Každý level probíhá na tahy – jednou táhne pavouk, pak jste na řadě vy. Vy se dotykem na vlákna na displeji snažíte jednak pavouka zbrzdit nebo odvést jinam, jednak osvobodit mušky.
Za to jste odměněni postupem do dalšího kola a až třemi hvězdičkami, které odemykají novou sadu úrovní. Možná se to jeví jednoduše, ale v pozdějších kolech je síť už docela hustě protkaná a udělat chybu není žádný problém. Titul je neuvěřitelně zábavný a se skvělou hratelností. A možná si odemknete i další předměty na ničení sítí :n).


Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 1 =


galerie

Greedy Spiders Free Greedy Spiders Free Greedy Spiders Free Greedy Spiders Free
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 739 her

nejnovější komentáře

No jo Bafuso,když ona je z východu :D
Dnes! v 20:25

Hra mi nejde spustit
Dnes! v 17:20

Klasika
Dnes! v 17:17

můžete mi poradit jak mám vytvořit ve hře Bubbles IQ City Team?
Dnes! v 16:29

Nelíbí
Dnes! v 15:51

Pěkná hra
Dnes! v 15:50

Sponzoři ligy

inzerce