článek


V tématech:
Jak sbírat body v lize

Jak sbírat body v lize

Víte jak sbírat body v naší lize?

1) Poražení soupeřů v High-Score hrách
Nejefektivnějším způsobem jak sbírat body je porážet soupeře v hrách na skóre. Čím lepšího umístění v hrách na skóre dosáhnete, tím více bodů. V momentě, kdy ve hře získáte pozici v tabulce, dostáváte potom pouze po jednom bodu, dokud se vám opět nepovede překonat lepší hráče. Povede-li se vám například obsadit první místo, stačí počkat, až vás někdo sestřelí a vy opět získáte body znovu nabitím první pozice. A nebo pozici blokujete stále lepším a lepším skóre, za první místo je nejvíce bodů a vy nedovolíte nikomu jinému je získat. Vaše hra, vaše strategie!

Hry na skóre (High-score hry): http://www.freegame.cz/online-hry/highscore-hry/vsechny-kategorie

2) Čtení recenzí a článků
Vážíme si našich fanoušků a kromě her na skóre a her online obecně nabízíme i recenze her ke stažení, hry na mobilní telefony a pěkné články v magazínu. Za čtení obsahu vás odměníme. Body lze sbírat i za čtení recenzí a článků na Freegame. Každý den však je počet takto získaných bodů omezen na 10.

3) Napsání komentáře do diskuse
Protože komunikace mezi komunitou je skutečně důležitá, a my se s vámi v diskusích také rádi bavíme o hrách, odměňujeme i napsání komentáře bodíkem. Denně opět můžete získat 10 bodů maximálně tímto způsobem. Chceme, aby komentáře měli smysl a nebyli psány jen pro body. Pokud vám komentář smažeme o bod přijdete. Takže smysluplně :-).

4) Body za kamarády!
Jak to celé funguje? Sdílejte link kamarádovi.
- Za to, že přijde na Freegame dostanete 1 bod.
- Pokud se zaregistruje (jedno zda přes FB nebo klasicky) dostanete 20 bodů.
- A nyní pozor. Pokud bude hráč aktivní a časem získá 500 bodů v lize, obdržíte 200 bodů!

Aby toto nezačalo fungovat místo hraní her, ale jako doplněk, platí limit, že dostáváte jeden bod denně za návštěvu webu skrze link. Protože pro celou ligu je důležité, aby zde bylo hodně aktivních hráčů, každý aktivní hráč vám přidá 200 bodů. Máte-li tedy aktivní kamarády hráče, neváhejte je pozvat. Liga bude zajímavější a vy budete odměněni.

Jak funguje sdílení linku? Jednoduše. Stačí poslat kamarádovi link ve tvaru www.freegame.cz/ref/vaše -přezdívka

Pozor za odkazem na Freegame musí být část s /ref/vaše-přezdívka
Jinak vás nebudeme moci identifikovat a dát vám body.
Například když chci někoho pozvat já, tak mu pošlu odkaz ve tvaru:
www.freegame.cz/ref/UnHynek

Pokud jste přihlášení, tak stačí kliknout nad jakoukoli hrou na tlačítko "sdílet hru" a dát ji třeba na svou zeď na Facebooku. Link bude obsahovat vaši přezdívku automaticky a nemusíte adresu sestavovat ručně. Stačí se přihlásit a sdílet!

5) Freegame truhlička za 50 bodů!
A nesmíme opomenout naší slavnou Freegame truhličku, jednou týdně v ní najdete poklad ve formě 50ti bodů. Přesvědčte se, že máte aktivováno odebírání Newsletteru ve svém nastavení. Pokud email i přesto nenacházíte - zkontrolujte "spam" složku, bohužel se může někdy stát, že tam email někomu spadne.UnHynek

autor
Hynek Žalčík / UnHynek

Publikováno: 13.06.2014


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 4 =

3K171

3K171 | 12.01.16 v 08:17

mne urcite tiez

elf

elf | 22.02.15 v 10:47

už je mi všechno jasné

Verun94

Verun94 | 06.11.14 v 22:04

super!!

UnHynek

UnHynek | 16.06.14 v 11:39

Také bych rád dodal, že pokud chcete sdílet hru, nebo článek kamarádovi, tak pokud jste přihlášeni, stačí kliknout na odkaz sdílet nad konkrétní hrou. Odkaz už sám bude obsahovat vaši přezdívku tak, abychom vám mohli udělit body.

UnHynek

UnHynek | 16.06.14 v 11:36

DoDoTom68: Není to tak, že by se body připisovali jak chtějí, funguje to všechno správně, až na jednu chybu - kterou jsme díky vám čtenářům identifikovali. V testovacím prostředí je již chyba opravená, další "verzi" Freegame spustíme 1.7. a máte se skutečně na co těšit, protože přineseme velké změny do Freegame ligy!

monnika

monnika | 14.06.14 v 11:54

Dost dobrý článek, děkuji :)).

DoDoTom68

DoDoTom68 | 14.06.14 v 10:25

dobrý komentár až na to ,že to nie je celkom pravda ,nakoľko sa body v hre v niektorých prípadoch pripisujú ako sa im zachce ,viď recenzie vo Vašich hrách©

Bafusa

Bafusa | 14.06.14 v 08:27

Za napsání komentáře se získají 2 body