článek

Demoverze Exit Fate

Demoverze Exit Fate

Novinka ze světa udeřila jak z čista jasna blesk z nebes! Když jsme vás totiž nedávno informovali teprve o připravované hře Exit Fate, netušili jsme, že si vývojář Origami tak pospíší a vydá týden na to demoverzi.

Neříká vám nic hra Exit Fate? Pokud jste nehráli freewarové RPG Last Scenario a neznáte vývojáře Origamiho, lze pouze konstatovat, že jste přišli o malý-velký zážitek. Last Scenario slavilo velký úspěch. Možná až příliš velký, hlavně tedy v cizině. Jednalo se o obrovské RPG, kde bylo vaším úkolem proplout všemi nástrahami a vyřešit všechny problémy, které byly provázány s hlavním příběhem. Naštěstí můžete vše napravit a připojit se k novému dobrodružství ve hře Exit Fate!

Exit Fate totiž pokračuje v podobném duchu jako Last Scenario. Už od prvního spuštění je na tomto projektu vidět jednoznačný rukopis autora a to zejména po grafické stránce. Autor zveřejnil první hratelnou demoverzi, která pro ostřílené hráče představuje něco kolem jedné hodiny herní doby. Během té si vyzkoušíte netradiční kouzelnický systém a také taktiku při tahovém RPG souboji.

Demoverzi si můžete stáhnout kliknutím zde. Přejeme vám skvělou zábavu! :)fiolax

autor
/ fiolax

Publikováno: 10.08.2007


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 4 =