recenze

Unlimited Racer

Unlimited Racer

Dnes tu pro vás máme opravdovou závodní lahůdku, jmenuje se Unlimited Racer a stojí za ní český tým Crazy Animals. Hra nabízí celkem pět tratí plných nejrůznějších překážek, které čekají jen a jen na vás. Tak neváhejte a stahujte!
Crazy Animals je skupina pěti studentů matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze, která si v roce 2003 vybrala jako svůj školní projekt vytvoření počítačové hry. Dnes, o tři roky později, se jejich dílko konečně dostává volně do oběhu. Unlimited Racer je závodní hra ve stylu Trackmanie, v níž je vaším hlavním úkolem zdolávání tratí plných nejrůznějších lávek, skokánků, tunelů a jiných překážek. Zapomenout nesmíte také na projíždění check-pointů, jinak se vám nezapočítají jednotlivá kola.

Hra nabízí celkem pět různých okruhů, ale co víc, díky propracovanému editoru tratí, jenž je součástí archivu, si můžete vytvořit svoje vlastní. A na tom už se může dosyta vyblbnout opravdu každý :o). Dalším z velkých plusů je i přítomnost multiplayeru, díky kterému můžete po internetu změřit své síly s kamarády z celého světa.

Co se týče technického zpracování, to dopadlo rozporuplně. Po grafické stránce hra sice nabízí opravdu pěknou podívanou, celkové hodnocení hry ale bohužel sráží absence hudby a zvuků. Stejně tak ovládání není zrovna to pravé ořechové, udržet se na trati bude často dělat problémy i těm nejlepším z vás. I přes těchto pár nedostatků se ale jedná o velmi zdařilý titul, který by rozhodně neměl chybět na harddisku vašeho počítače. Stahujte!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =

PavelH

PavelH | 16.08.16 v 01:11

Super závody.

piča | 25.09.06 v 18:18

jak se to hraje vy piččččeee

tempicek | 28.08.06 v 13:07

Chyby ci nedostatky prosim smerujte na forum http://forum.crazyanimals.net nebo e-mailem na mne.

Rammstein | 27.08.06 v 14:22

Tahle hra je fakt super, moc se povedla, ale je tam strašně moc chyb.

jardach | 26.08.06 v 23:42

To ovládání je šílený, ale jinak je to moc hezká hra.

SliquitX | 25.08.06 v 15:29

To mě taky.

tempicek | 25.08.06 v 15:22

S problemy ohledne spusteni se muzes obratit na oficialni forum: http://forum.crazyanimals.net

Ado | 25.08.06 v 14:57

Bohužiaľ,mne hra nejde spustiť. Je tu niekto, kto má rovnaký problém alebo ho vie vyriešiť? Chyba sa týka grafického zobrazenia.


galerie

Unlimited Racer Unlimited Racer Unlimited Racer Unlimited Racer