recenze

Atomic Tanks

Atomic Tanks

Atomic Tanks je výborná hra ve stylu Scorched Earth od Thomas Hudson, která zejména za stavu "mám v baráku mrtě lidí" nabírá pořádné grády. Takže pokud jste tvor oblíbený a společenský, určitě si hned jednu nebo dvě podobné tank párty v teple svého domova uspořádejte.
V zásadě se ve freewarových vodách rodí dvě velké skupiny her s tanky - tahově strategické, jako je dnes recenzovaná hra, a shora viděné, arkádové, které spatřily svět už pěkně dávno kdesi na Nintendech. Princip hry je prostý - zadupat svého protivníka do země ne hbitými prsty nebo ostrým zrakem, nýbrž kvalitní matematikou a pokročilým prediktivním odhadem. Dá se říct, že si Thomas Hudson vzal z desítek předešlých variací to nejlepší a krom nelítostné akce se dočkáme i menšího obchodního systému. Ten je sice bezesporu fajnovým oživením, nicméně často přispívá k jisté nevyrovnanosti hry, což zvláště v případě výše zmíněné domácí "tank party" trošinku zabolí, když jeden z hráčů dobře odstartuje a vesele si nakupuje třeba vysoce destruktivní atomové hlavice.

Jinak není Atomic Tanks co vytknout - graficky hra bez problému splňuje pomyslnou normu a dost možná se časem stane vyhledávanou právě pro svůj dost vypečený multiplayer.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =

Azrael | 26.05.07 v 22:29

Vyzera to ako vygrcany Scorched earth za kazdu cenu snaziaci sa byt farebny a s efektami.


galerie

Atomic Tanks Atomic Tanks Atomic Tanks Atomic Tanks

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce