recenze

A Game with a Kitty 3

A Game with a Kitty 3

Již třetí dobrodružství kočky, která běhá a skáče po svém rozlehlém herním světě a hledá poklady. Popasujte se s nástrahami, ničte nepřátele a získávejte nové vlastnosti, díky nimž získáte přístup do nových lokací.
Co taková kočička může všechno zažít, to zjistěte sami. Navíc v pěkné barevné pixel grafice.

Jakožto nebojácná číča budete po vzoru klasických plošinovek především skákat. Jámy, ostny, pohyblivé smrtící předměty a nepřátelé jsou asi tak to nejčastější, co během putování potkáte a budete muset překonat, respektive zničit. Postup dále není jen tak. Zpravidla musíte něco najít nebo získat předmět, který vylepší nebo přidá určitou vlastnost, jako třeba vyšší skok, schopnost ničit jistý typ čtverců, plachtit vzduchem a tak všelijak podobně.
Hra rovněž nabízí množství „poloskrytých“ chodeb, takže je stále kam jít a co objevovat. To s sebou ovšem nese ten neduh, že není těžké se ztratit, musíte hledat cestu a vzpomínat, kdeže bylo to místo, kam teď máte přístup.
Vzhledem k obtížnosti budete některé úseky několikrát opakovat, takže je škoda, že hra nenabízí větší hustotu savepointů.

Celkově se jedná o slušnou hopsajdu, a pokud máte trošku větší míru dělivosti, budete si ji užívat naplno. Systém ukládání i po opětovném spuštění funguje.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 1 =

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 04.09.16 v 15:12

jako by mário


galerie

A Game with a Kitty 3 A Game with a Kitty 3 A Game with a Kitty 3 A Game with a Kitty 3