recenze

Purgatory

Purgatory

Jdeme si zahrát mou oblíbenou hru, kdy nevíte, kde jste, co vás pronásleduje, a moc neřvěte, až na vás něco vybafne. Zásobujte se adrenalinem a náhradním prádlem.
Purgatory je upřímně řečeno velmi neoriginální hra. Procházíte bludištěm, nemáte mapu a snažíte se přežít, protože nejste sami. Ono to zase takové bludiště není, tedy aspoň ze začátku. Vy přirozeně nemáte zbraň, takže můžete spoléhat pouze na rychlé nohy a na štěstí, že zahnete správně. To už tu bylo tolikrát, že by to mohla být nuda. A ona to nuda vůbec není. Nevím, co hoši z AOA Productions dělají po nocích, ale nic příjemného to asi nebude. Ve hře narazíte na okamžiky, které vám rozhodně ke klidu nepřidají, a audio stránka je naprosto perfektní. Každý zvuk vás zvedne ze židle a po pár minutách se budete mít chuť schovat pod postel. Až mě jednou potkáte, můžete mi poděkovat za zestárnutí o několik let. Zatím si ale pěkně hrajte, strach je zdravý.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 5 =

Turbokocour

Turbokocour | 11.11.17 v 14:00

dobrá hra

Venca | 09.03.13 v 10:40

Možná je ta hra dobrá, ale vydržel sem u ní jen 5 minut. A řeknu proč - neuvěřitelně dlouhá chodba, pořád stejná chodba, doprava doprava doleva doleva a pořáááád dokola... a to nejhorší - pohybujete se ukrutně POMALU! Ve hře, která je založená na bloudění, je pomalej pohyb fatální chyba. Kdo má náladu jít 15 minut pořád jen rovně?


galerie

Purgatory Purgatory Purgatory Purgatory

naše databáze obsahuje: 26 946 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce