recenze

King of Streets

King of Streets

Kdo je nejlepším zápasníkem? Kdo nakope, rozdrtí a totálně namlátí ostatním soupeřům? Kdo získá titul „Král ulic“ v pouličních bitkách? Správná odpověď je jen jedna a cesta to nebude snadná. Mlátička podobná legendám Street Fighter a hlavně Mortal Kombat.
Parádní bojovka, kde má každá z postav vlastní příběh, dojde na krvavé fleky a i na brutální „fatality“.

Pro milovníky bojovek je tu tento skvělý kousek, který nepostrádá tempo, dobře se ovládá a obtížnost a délka jsou nastaveny akorát.
Začínáte výběrem postavy. Ty se liší jak základní pohnutkou, která je do turnaje přivedla, tak některými pohyby. Následuje kolotoč soubojů, různých protivníků a na konci vrcholící zápletka a nějaký ten zvrat :-).

Samotná hra je klasická mlátička, takže cesta k úspěchu vede přes mohutné bušení do kláves rozčleněných na „ruční a nožní“ údery. Není jich mnoho, takže vám brzy přejdou do prstů. A protože se jedná o pouliční bitky, nebude se hrát v rukavičkách, spíš se jedná o takový wrestling.
Tempo je dáno zvolenou obtížností, ale na konci se zapotíte v každém případě. Proto doporučuji začít hezky nízkou obtížností. Požitek zlepšuje i možnost prorazit soupeře zdí a boj se tak přesune na další obrazovku.
Z čeho je patrná inspirace Mortal Kombatem, jsou krvavoučké finální údery, kdy obrazovka zčerná a vítěz vám ještě jednou pořádně naloží. Také vysmívající se postavička v rohu nostalgicky připomene klasiku bojovek.

Hru si užije každý příznivec akčních mlátiček. Parádní zážitek, který je doplněn i o nějakou tu minihru.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 3 =


galerie

King of Streets King of Streets King of Streets King of Streets