recenze

Shape Shooter Free

Shape Shooter Free

Shape Shooter se na první pohled jeví jako klasika 3-match her, kdy střílíte obrazce na místa tak, aby vytvořily trojici a zmizely z cesty. Když se k tomu ale přidá souboj s časem v některém z nabízených módů a briskní posun plošinky, dostává provařený princip zase nějaký ten šmrnc.
Křidélka nahoře disponují různými tvary a vy je musíte střílet do napadaných hord. Spojíte-li nejméně tři, zmizí. Vystřelíte-li a netrefíte nic, posunete se o jeden řádek níže a jste blíže ke konci hry, což mi přijde vtipné a jako dobrá motivace, abyste přemýšleli. A když si k tomu ještě přidáte mód, kdy proti sobě máte ubíhající čas, stává se z hry velmi zábavná záležitost a nikoli „jen“ tradiční 3-matchovka. Záleží na zvoleném herním módu.

Míření dotykem do některého volného místa působí dobře, pouze zobrazení na displeji nebylo úplně dokonalé, což může být dáno konkrétním slabším mobilním zařízením.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 1 =


galerie

Shape Shooter Free Shape Shooter Free Shape Shooter Free
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 737 her

nejnovější komentáře

Neumím hrát
Dnes! v 11:40

Snail Bob mě baví
Dnes! v 11:39

Daleko jsem se nedostal
Dnes! v 11:37

Pěkná hra
Dnes! v 11:34

Poněkud jednotvárné
Dnes! v 11:32

Nebaví
24.05.2016 v 16:45:59

Sponzoři ligy

inzerce