recenze

Colormania - Guess the Colors

Colormania - Guess the Colors

Povědomé křivky a tvary a pod tím spousta barev, kterými se ten černobílý obrázek budete snažit správně vybarvit. Dokážete si vzpomenout na barevné kombinace těch nejznámějších světových značek, herních a seriálových postaviček, zvířátek a dalších povědomých ikonek?
Na začátku hry budete mít tři životy, které by vám měly vydržet co nejdéle. Pokud se vám podaří barvu uhádnout, tak vám životy zůstanou, pokud zvolíte špatnou barvu, jeden vám hra ubere. Jakmile se dostanete na nulu, budete muset počkat na bonusové kolo, v němž si vylosujete další životy.

Princip hry Colormania - Guess the Colors je vylepšen dvěma bonusy. Jeden z nich vám odstraní z návrhů barev tu, která v obrázku chybí, druhý vám zase v obrázku jednu použitou barvu vymaluje.

Colormania - Guess the Colors je jednoduchá a návyková chuťovka, která prověří vaši paměť a pozorovací schopnosti. Zabaví děti i dospělé.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 2 =


galerie

Colormania - Guess the Colors Colormania - Guess the Colors Colormania - Guess the Colors Colormania - Guess the Colors Colormania - Guess the Colors