Soutěže – pravidla a podmínky

Pravidla soutěží v rámci Freegame ligy

1. Princip soutěže

Hráči v průběhu měsíce sbírají body na serveru Freegame. Deset nejlepších hráčů s dosaženým nejvyšším počtem nasbíraných bodů bude odměněno hodnotnými cenami. Ceny se každý měsíc mění, soupis je k dispozici na stránce ligy, kde můžete sledovat i aktuální pořadí hráčů.

Stránka ligy: http://www.freegame.cz/liga

Body se počítají každý měsíc od nuly, aby byly šance každý měsíc vyrovnané pro všechny hráče. Na počet bodů a výpis za co konkrétně byly body získány lze na profilu hráče. Profil hráče si zobrazíte po přihlášení.

2. Sbírání bodů

Body na Freegame lze získávat mnoha způsoby.

1) Poražení soupeřů v High-Score hrách

Nejefektivnějším způsobem jak sbírat body je porážet soupeře v hrách na skóre. Čím lepšího umístění v hrách na skóre dosáhnete, tím více bodů. V momentě, kdy ve hře získáte pozici v tabulce, dostáváte potom pouze po jednom bodu, dokud se vám opět nepovede překonat lepší hráče. Povede-li se vám například obsadit první místo, stačí počkat, až vás někdo sestřelí a vy opět získáte body znovu nabitím první pozice. A nebo pozici blokujete stále lepším a lepším skóre, za první místo je nejvíce bodů a vy nedovolíte nikomu jinému je získat. Vaše hra, vaše strategie!

Hry na skóre (High-score hry): http://www.freegame.cz/online-hry/highscore-hry/vsechny-kategorie

2) Čtení recenzí a článků

Vážíme si našich fanoušků a kromě her na skóre a her online obecně nabízíme i recenze her ke stažení, hry na mobilní telefony a pěkné články v magazínu. Za čtení obsahu vás odměníme. Body lze sbírat i za čtení recenzí a článků na Freegame. Každý den však je počet takto získaných bodů omezen na 10.

3) Napsání komentáře do diskuse

Protože komunikace mezi komunitou je skutečně důležitá, a my se s vámi v diskusích také rádi bavíme o hrách, odměňujeme i napsání komentáře bodíkem. Denně opět můžete získat 10 bodů maximálně tímto způsobem. Chceme, aby komentáře měli smysl a nebyli psány jen pro body. Pokud vám komentář smažeme o bod přijdete. Takže smysluplně :-).

3. Získání výhry

Po dokončení soutěžního měsíce, tedy prvního dne následujícího měsíce zamkneme tabulky pro uplynulý měsíc a podle pořadí přidělíme výhry. Hráče kontaktujeme na email s prosbou o kontaktní údaje, abychom se mohli domluvit na způsobu předání výhry. Hráč si může vybrat možnost vyzvednutí v naší kanceláři, případně zaslání poštou – poštovné platíme my. Pokud je výhra elektronický voucher, tak jej zasíláme na email.

4. Provozovatel a organizátor soutěže

Provozovatelem a organizátorem soutěže je společnost Infosfera s.r.o., IČ 24732117, se sídlem Praha 5, Smíchov, Lidická 43/66, PSČ 150 00, vedená u rejstříkového soudu v Praze dále jako „Infosfera“.

5. Doba trvání soutěže

Soutěž bude probíhat od 1.11.2012 do 31.12.2012. Další ročník bude od 1.1.2013 do 31.12.2013. Soutěž je rozdělena na části dle kalendářních měsíců.

6. Účastníci soutěže

Soutěžit může každý občan České Republiky, který se zaregistruje na Freegame.cz. Výhry posíláme pouze po území České Republiky.

7. Práva a povinnosti Infosfery

Společnost Infosfera si vyhrazuje právo rozhodnout všechny otázky týkající se této soutěže. Společnost Infosfera si vyhrazuje právo tato pravidla kdykoliv změnit, soutěž pozastavit či zrušit. Infosfera je rovněž oprávněna soutěž dle svého uvážení prodloužit. Infosfera si při zjištění jakéhokoliv porušení soutěžních podmínek vyhrazuje právo dané Účastníky ze soutěže bez náhrady vyřadit. Výhry v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Veškeré nepřevzaté hlavní výhry propadají společnosti Infosfera.