recenze

0xF0

0xF0

Co se skrývá pod podivným názvem 0xF0? Podle screenshotů už je docela poznat, že tu dnes máme velmi dobrou závodní hru. Nejedná se sice o souboj mezi více soupeři, ale zajezdíte si a zalétáte více než dost na ohromném množství tratí.
Tvůrce Bluescrn je už docela známý svými freeware hrami a nyní pracuje i na komerčních projektech. V té dnešní hře budete ovládat stroj (trojúhelník), který je potřeba dostat skrz všechny kruhy až do cíle. Vše je přitom tak jednoduché. Ovládání se vztahuje pouze na šipky vaší klávesnice a pak už stačí trošku koordinace. Trať je postupně více a více členitá a je zde dovoleno létat. To znamená, že když to moc přeženete, tak vylítnete ven raz dva. Naskýtá se vám zde ohromné množství 100 tratí, které si postupně odemykáte. Grafika je pěkná 3D a šlape i na slabších strojích. Najde se i pár chybek. Chybí hudba a ukazatel rychlosti, ale jsou to spíše menší zápory. Takže přeji výbornou zábavu.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 5 =

hajzlos

hajzlos | 28.07.15 v 10:04

dobrá pařba


galerie

0xF0 0xF0 0xF0 0xF0
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 734 her

Sponzoři ligy

inzerce