recenze

CUTE CATZ

CUTE CATZ

Adoptujte si malé klubíčko lásky, jež vám poskytne chvíle radosti. Vydejte se k chovateli a pohleďte na spoustu opuštěných koťátek, jež netrpělivě čekají na svého nového majitele. Z široké nabídky si jistě nevybereme snadno, jelikož na nás kouká několik desítek chlupatých kamarádů, kteří nás nadobro zbaví samoty.


Nejprve si tedy prohlédneme všechny vousaté kamarády, a pak si jednoho z nich vezmeme domů. Vybírat smíme z čistě domácích plemen, kříženců, až po vzácnější kousky, jako je kočka siamská, angorská, egyptská nebo himalájská.



Našemu oku snad lahodí všechny kočky, avšak zvolit si smíme jen jednu. Jakmile se konečně rozhodneme, nového mazlíčka pojmenujeme a popíšeme jeho oblíbené jídlo nebo činnost.



Správná kočka sice spoléhá na své vrozené instinkty, ale my ji pro jistotu ještě pošleme na trénink, kde své dovednosti zdokonalí. Naučí se zde šplhat, skákat i padat na všechny čtyři a také chytat svou kořist.



Jestli si rychle osvojí veškeré činnosti, pošleme ji na soutěž, kde se utká s některým kočičím soupeřem. Může se zapojit do disciplíny ve šplhání, sbírání předmětů nebo předvádění kousků v zábavné show.



Jestli uspěje, nejen, že se nám do kasičky nasypou třpytivé zlaťáčky, ale hlavně získáme cenné zkušenosti nutné pro postup do vyššího levelu.



Aby se naše kočka dlouho nenudila, zahrajeme si s ní několik zábavných her, ve kterých se mohou projevit její kočičí dovednosti.



Hra je postavena na reálném podkladě a snaží se co nejvíc přiblížit skutečnosti, jak v grafickém zpracování, tak v koncipování jednotlivých aktivit.



hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 1 =


galerie

CUTE CATZ CUTE CATZ CUTE CATZ CUTE CATZ

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce