zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Zombies Inc.

Zombies Inc.

Nové průzkumy této firmy přišly s tím, že ve světě panuje výrazný nepoměr mezi zombíky a lidmi. A tak se také dá do chodu jedna firma, jejich vědci a vojsko, aby se populace zombíků rozšířila… po celém světě.
V této hře se stáváte majitelem továrny na zombíky, která má za cíl zahltit svými „produkty“ celý svět. Máte tu několik místností se specifickou funkcí. V jedné nakupujete upgrady, do další najímáte zaměstnance, kteří vám odemykají nové a silnější modely zombíků, a samozřejmě nechybí vlastní bojové centrum, z něhož vysíláte jednotky do celého světa.
Důležité jsou peníze, které jednak produkujete sami v čase, jednak dostanete za získaná území. Uskutečnit úspěšný útok znamená zadat dostatečný počet silných jednotek a vybrat si správné území na mapě. Ukazatele populace, síly a obrany celkem dobře odpovídají, takže se nepouštějte nikam, kde byste výrazně ztráceli a v ničem nepřevyšovali.

Všechny složky výzkumu, vojska a nákupů jsou dost propojeny, takže není úplně špatné zahrát nezávazně, protože už v začátku se dá nasekat dost chyb a zpomalí se váš postup. Jakmile pochopíte, je to super zábavná záležitost.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 2 =


galerie

Zombies Inc. Zombies Inc.

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce