zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 10

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Toys Vs Nightmares

Toys Vs Nightmares

Ve skříni cosi šramotí a vy brzy zjistíte, že jsou pohádkové postavičky. Jen se jedná o ty z té zlé a temné strany, takže se náš klučina schová pod postel a bude se muset nějak bránit. Hra ve stylu světoznámých Plants Vs Zombies!
Do cesty krvelačným vlkům, upírům a obludkám obecně budete stavět hračky. Za tímto účelem je hrací plocha rozdělena na čtverce, po nichž se z druhé strany šinou všemožné potvory. Vy na vznik obrany potřebujete jakousi kouzelnou manu, kterou získáváte ze čtení knih – to první, co byste měli postavit a následně jako šílení klikat. Za takto nastřádanou energii už se otevírá určité pole strategie, kdy stavíte různé předměty do cesty nepřátelům a ty je kosí.

S postupem času přituhuje, protivníci rostou jak silově, tak počtem, takže se ohánějte i s obrannými objekty. Motivační prvek je zachován jednak tím, že po každém splněném levelu získáte novou hračku alias bojovou zbraň, jednak sběrem mincí, za něž si můžete dokoupit další zbraně nebo sloty, do nichž musíte strategicky umístit pomůcky na následující úroveň, v které nesmí nepřítel projít až k vám. Stane-li se tak, ještě je tu maminka, která vás jednou za kolo zachrání.hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 4 =


galerie

Toys Vs Nightmares Toys Vs Nightmares Toys Vs Nightmares

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce