zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 2

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Robinson Crusoe: The Game

Robinson Crusoe: The Game

Máte deset dní na to, abyste se pořádně vykrmili a místní kanibalové si na vás pochutnali. Ale protože trosečník Robinson Crusoe kromě psa nemá opravdu žádné prostředky ani zdroje, začíná boj s časem, aby si zajistil jakési slušné podmínky na dožití...
Hra se nejvíce nějaké „survival budovatelské strategii“. Nejprve sesbíráte základní předměty, se kterými následně budete moci sekat dřevo, lovit jídlo a celkově získávat suroviny, abyste udrželi všechny ze čtyř ukazatelů na solidní výši.
Spánek zajistí lepší chýše, zábavu oltářek a nějaké to čtivo, na jídlo a vodu je optimální řeka. Abyste zajistili všechny potřeby, musíte stavět příslušné domečky, které vyžadují zase příslušné materiály, a mezi tím vám samozřejmě rapidně ubývá již zmíněná potrava a vy pomalu umíráte :-).
Celá hra má tempo a vyžaduje pár neúspěšných pokusů na orientaci. První fází k úspěšnému splnění hry je vůbec těch deset dní přežít, pak se můžete pokusit udělat radost kanibalům, jejichž náčelník docela slušně ovládá beatbox.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 2 =


galerie

Robinson Crusoe: The Game Robinson Crusoe: The Game

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce