zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 1

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

GemCraft

GemCraft

Jestliže máte rádi obranářské strategie , kde je účelem hry správně rozestavit věže a zničit všechny nepřátele , pak je pro vás dílko GemCraft to pravé ořechové . Jak už název , spíše anglicky učícím se lidem , napovídá , půjde o drahokamy . Za manu , kterou získáte zabíjením nepřátel , nakoupíte drahokamy a ty vsadíte do věže . Drahokamy se dají " tunit " resp. kombinovat , vždy ze dvou stejně silných drahokamů získáte jeden sílnější , obecně platí , že čím čistější drahokam tím lepší vlastnosti. Kromě věží stavíte např. i vodní příkopy apod. Za vítezství získíváte zkusěnosti v podobě skóre a postupujete na vyšší levely . Hra je zpestřena o epické a bonus levely , ke kterým se dostanete když nahrajete dané skóre . Bohužel , pro někoho bohudík , je gamesa GemCraft velmi dlouhá několik bonus levelů a 10 epických bitev z ní dělají zábavu na někdy až nezdravou dobu .

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 1 =

Isela | 29.08.08 v 18:30

jj, to se mi taky stavalo. Je to tu nejak divne ulozene asi. Jednoduse jdi na domovske stranky autoru a hraj to od nich.

Zkus tenhle link treba:
http://armorgames.com/play/1716/gemcraft

Hyksos | 26.08.08 v 21:56

Nějak nelze spustit. Naskočí sice nové okno pro hru, i se načítá, objeví se bílé tlačítko play, ale pak se vše restatrne a nanovo...

Isela | 23.08.08 v 10:54

Dohráno. Masakr :-)
(score: Alesh, >283M, 91.lvl)

Musím říci, že tato věžovka mě chytla a nepustila, ostatně asi jako jakákoliv jiná věžovka. Oceňuji originální nápad s mícháním gemu a celkové pojetí hry formou postupné cesty hrou.
GemCraft je vskutku hra epická.
Pro mě osobně délka hry je naopak právě obrovským plusem. Je to zábava na delší dobu, u většiny ostatních her člověka celkem zamrzí, že už ta hra "zkončila". A navíc díky možnosti hru kdykoliv uložit už není o čem mluvit.
Takže do záporů bych tak maximálně dal: Je to žrout času! ;-)
Pozn. k HW nárokům: Na starších plečkách se hra postupně zpomaluje (i se zapnutým zrychlením hry), to ale většina věžovek/flashovek.

Suma sumárum, perfektní věžovka, patřící k elitě věžovek a pro milovníky žánru samosebou nutností!

Hezký den všem!
Alesh.


galerie

GemCraft GemCraft