zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 1

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Desktop Tower Defense

Desktop Tower Defense

Na pracovním stole se odehrává velkolepé divadlo. Z levé strany se hrnou desítky malých potvůrek. Marně se snaží dostat na druhou stranu obrazovky. Nemohou. V cestě jim totiž stojí vaše věžičky. Máte je rozestavěné do nepřehledného bludiště. Nelítostně střílí na nepřátele, zpomalují a postupně eliminují.
Podobný typ her jistě znáte, poslední dobou jsou velmi populární. Tato, kterou vám pravě doporučujeme je rozhodně velmi vydařená. Spojuje všechny možné dobré nápady z těch několika desítek podobných variací. Základ samozřejmě tvoří obrané věže. Lze koupit různé. Klasickou, zpomalující, úplně zastavující, s efektem na více nepřátel, speciální na vzdušné jednotky.. Tyto budovy musíte chytře rozmístit, v této hře vám totiž nepomůže terén. Budete nuceni vymyslet bludiště tak fikané, aby se nepřátelé zdržovali co nejdéle pod palbou vašich útočných zařízení.
K dispozici je ukazatel typu nepřátel. Víte dopředu kdo se vám bude snažit proběhnout základnou. Opět je zde více druhů, někteří jsou rychlí, jiní tuzí. Pravidelně po několika kolech chodí boss. Tvrďák vyžadující větší úsilí. Grafická stránka hry je trošičku chudší, na druhou stranu animace jsou docela dobré a věžičky, byť značené spíše symboly, jsou také podařené. Výborná hra!

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 5 =

Janička1

Janička1 | 01.01.15 v 21:08

nebavilo by mě to sorry

Cheeser | 20.03.09 v 16:02

Na netu je uz delsi dobu verze 1.5 teto hry znacne usnadnujici staveni celeho bludiste...
p.s. rozhodne to neni o grafice ale o hratelnosti... 100%


galerie

Desktop Tower Defense Desktop Tower Defense

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce