zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Chrome Wars

Chrome Wars

Boj robotů v aréně, kde se vítězem může stát jen jeden. A odměna je velice lákavá. Hrajete za robota, který se vydává stále dokola bojovat proti ostatním plecháčkům. Struktura zápasu je formou kol, kdy si z nabídky možností vyberete pohyb, útok, opravu a jiné strategické varianty. Nic jiného než vítězství není důležité, a tak se v případě výhry máte nač těšit. V první řadě dostanete body na vylepšení vašich schopností. To ale není všechno. Za každého zdolaného soupeře získáváte také pěknou sumu peněz. Ty můžete utratit za lepší brnění nebo zbraně. Možností je tu celkem dost a je jen na vás, jak vybaveni vstoupíte do dalšího kola. Zpočátku jsou vaši protivníci pěkné máčky, ale s postupem času přituhuje a možná budete i litovat, že jste tu či onu vlastnost nezačali vylepšovat dříve. Přijemné zápolení.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 5 =

micklock | 27.07.09 v 08:51

Tyjo, ze začátku je to dost zábava, ale stejně jsou souboje dost jednoduchý. Po sto soubojích mam všechno a k tomu -1824720000 kreditů. Ještě že jsem nakoupil včera :-)

KopRus | 02.04.09 v 23:17

- přílišná jednoduchost
- nedostatek items

Arst | 27.03.09 v 12:44

Po čase nuda jen jsem si udělal postavu agi a str ostatni staty na nic, stejně věčina věcí instant a nic se do mě netrefilo


galerie

Chrome Wars Chrome Wars