zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Just a Volley

Také milujete volejbal? Jestli ano, určitě nepohrdnete menšímu zápasu. Proti sobě hrají dva panáčci, červený patří vám, zelený počítači.
Jako při každé odbíjené, hráči nesmí spadnou balón na zemi, jinak soupeř získá bod.
Svou postavičku ovládáte pomocí šipek klávesnice. Ze začátku vám hra možná bude činit obtíže, jelikož hodně záleží na odrazu vašeho panáčka.
Musíte hodně trénovat, abyste se vyrovnali počítači, který má oproti vám ještě jednu výhodu - začíná podáním.
Hra je pěkně graficky zpracována a končí když prohrajete, nebo lépe vyhrajete 15. set.