zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Clay Pigeon Shooter

Clay Pigeon Shooter

Následující gameska opět prověří vaši rychlost reakcí. Kolem vás prolétávají disky a vy jich musíte sestřelit co nejvíce. I když to možná při pohledu na screeny vypadá jako nemožné, věřte, že to bude lehčí, než se nyní zdá. Máte před sebou totiž dvě červená zaměřovadla. Ke každému je přiřazena jedna klávesa. A když disky budou ve vzduchu a budou se nacházet uvnitř těchto zón, stačí zmáčknout příslušnou klávesu a už jen sledovat, jak vám naskakují body.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 5 =

artman | 24.08.07 v 21:11

Tvůj komentář jsem opět smazal... Ptáš se proč? Protože byl naprosto stupidní. Mě se také moc věcí nelíbí a věř mi, že mě to nechává klidným => nekomentuji. Takže pokud se ti hra nelíbí, napiš v rozumné formě, že se ti to nelíbí, nebo to nekomentuj vůbec. Ve zbylých případech tady pochopení pro své výkřiky nehledej...

Jo a nezapomeň, já na poli tohohle serveru můžu všechno. ;)

xXx | 23.08.07 v 18:46

Ne nemam tě rád protože *PÍP* *PÍP* !!

artman | 23.08.07 v 07:06

Ano a je to tady. I na potřetí ses snažil zbytečně a tvůj "konstruktivní" komentář skončil na propadlišti dějin a klidně se o to pokoušej i nadále. Budeš to dělat zbytečně...

Chápu, že mě nemáš rád. Věř mi, že mě to velice trápí, mám kvůli tomu i neklidné spaní.

Ale to by ti nemělo bránit v tom,aby ses choval trochu slušněji...

Azrael | 23.08.07 v 07:00

Potřetí? Nu, pokud jsi to i předtím nazýval takhle, tak by mě nepřekvapilo, jestli ti to někdo smazal. Možná kdyby jsi zkusil trochu lépe popsat, proč se ti hra nelíbí, tak by to mohlo být bráno jako konstruktivní názor;-)



Je pravdou, že hra poměrně rychle omrzí( však stereotyp je zmíněn i v recenzi), ale na pár minut to zabavit může, takže nevidím důvod, proč nezkusit.

Komu by se nechtěly hledat ty 2 klávesy : z,x


galerie

Clay Pigeon Shooter Clay Pigeon Shooter