zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 7

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Addicta Kicks

Addicta Kicks

Sice je mé hodnocení pouze 96%, ale pro milovníky fotbalu je to 100%. Ona 4% byla strhnuta pouze proto, že musíte fotbal milovat a mít o něj zájem, jinak pro vás hra ztrácí smysl. Ale to ostatně většina her. No a o co ve hře samotné půjde? Zahrávat se budou přímé kopy, kdy navíc nemusíte jen vystřelit na bránu, ale občas můžete využít i nabíhajícího spoluhráče. No a to je vše. Jednoduché, leč zábavné. Nastavit musíte nejdříve výšku kopu, pak stranu branky kam chcete vystřelit a nakonec rotaci míče. Vše navíc musíte skombinovat s větrem, který vane pokaždé jinak, tudíž je vše o to složitější. Levelů je ve hře mnoho a ten, kdo mu nebude stačit hraní na počítači, si může hru pohodlně zahrát i v jeho iPhonu.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 2 =

Osvald Moučka | 13.12.10 v 06:51

Asi jsem byl nějak ve formě, ale "buřta" jsem tam dával většinou na druhý pokus. Párkrát mi to tam padlo na poprvé a někdy na 3 pokus...

Pokračování bych se také nebránil...

Tumi | 12.12.10 v 23:23

No mě to tedy trvalo podstatně déle. Ale myslím si, že počet levelů je dostatečný, co se týče jejich náplně. De facto v nich bylo vše, co se do hry dát dalo. Teď by to chtělo nějaké další pokračování hry.

Osvald Moučka | 12.12.10 v 17:25

Dohráno za 10 minut:-(!


galerie

Addicta Kicks Addicta Kicks