zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 4

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Lucky Tower 2

Lucky Tower 2

Člověk se může těšit na spoustu věcí. Já jsem se těšil na pokračování neuvěřitelně zábavné a každou chvíli překvapující flashky s názvem Lucky Tower.
Tato hra se nedá popsat, ta se dá jenom hrát a skvěle se u ní bavit… dobře, tak já to zkusím. Hrdina je stejný jako v prvním díle. Tentokrát je jeho dobrodružství ale mnohem větší a epičtější!
Po vzoru různých RPG her dostáváte questy, nakupujete vybavení a cestujete po světě. Bojová složka zde také nechybí, ale to už je zase žánr spíše arkádových rubaček. Místy budete muset zapojit i mozek a postřeh. Úkoly a vaše činnost jsou zkrátka velice rozmanité a neskutečně zábavné. De facto nikdy nevíte, co vás může potkat, co vás absolutně překvapí a setře. Stejně jako v prvním dílu budete mít opět na výběr několik možností a podle toho se bude odvíjet i váš příběh. Nechybí dabing a obrovská cisterna humoru, narážek („Look it my horse, my horse is amazing.“) a hlášek.
Mohl bych se rozplývat dále, ale jdu radši hrát. Tento titul opět nezklamal a je to jeden ze skvostů ve světě flash her. Snad jen jediná kaňka – dialogy nelze odklepnout.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 3 =

psaa16

psaa16 | 17.06.16 v 12:57

jo, tohle lze doporučit zcela jasně! ;-)

elf

elf | 03.10.15 v 19:39

docela ujde

Gaius

Gaius | 18.12.14 v 23:45

Neméně povedený druhý díl skvělé hry :)


galerie

Lucky Tower 2 Lucky Tower 2 Lucky Tower 2 Lucky Tower 2 Lucky Tower 2

naše databáze obsahuje: 26 946 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce