zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 1

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

The Puzzling War

The Puzzling War

Logická „3-match“ hříčka s prvky strategie, ve které se budete snažit dobýt hrad ohromnou útočnou silou. A i když by se nemělo zapomínat i na obranu, jde to i bez ní :-).
Onu logickou část představuje hrací plocha, na kterou napadají různé ikonky bojovníků celkem pěti typů. Ty musíte spojovat do trojic, aby následně takto vytvořený jedinec vyrazil do boje. Ten se odehrává v horní části obrazovky, ale vše má takový spád, respektive vy musíte být tak rychlí, abyste soupeře převálcovali, že na sledování války nebudete mít čas.
Strategii pak představuje část po každém kole. Na mapě si můžete vybrat cestu, kudy se vydáte k cílovému hradu. Dále si za peníze utržené v dosavadní řežbě smíte koupit buď nějaký ten bonus na následující level, nebo si trvale vylepšit o úroveň jednoho z vojáků, čímž se zvýší jeho síla, rychlost, dosah.
Jakožto šílený „3-matchovkář“ jsem ignoroval nějaké obranné bonusy, vrhnul všechno do útoku a… taky to funguje. Čili té strategie se moc nekonalo. Rozhodně doporučuji k vyzkoušení.


hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 1 =

janice11

janice11 | 17.09.15 v 11:43

Celkem dobrá hra.


galerie

The Puzzling War The Puzzling War