zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Skeletal Jigsaw

Skeletal Jigsaw

Pro mediky a lékaře i pro všechny milovníky anatomie tady mám skvělou hříčku, kde si zopakujete to nejdůležitější, co musíte umět. Naše kostra hraje volejbal, což jistě není náhodou. Uvidíte totiž všechny kosti, které hodlá hra popsat. Poskládejte si své puzzle sami. Můžete to zkusit jenom podle názvu a nebo zvolit svou osvědčenou taktiku od kraje a po obvodu. Uvidíte, jak se vám bude zamnlouvat tahle naprosto nahá hříčka, kde je lidské tělo tak nahé, jak jen může vůbec být.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 4 =

Pecan | 26.09.09 v 08:30

Ach jo.. Ovládání hry je vyřešeno docela dobře. Přehledně a pohodlě se dá obrázek složit. Možná by neškodila větší hrací plocha pro odkládání složených částí. Ovšem vzhledem k tomu, že je ve hře jen jediný obrázek složitelný z pouhých 25 dílků, není velikost hrací plochy překážkou.
Hra není naučná a ani se netváří, že by měla být. Na obrázku je sice kostra, ale to je hráči úplně jedno. Některé kosti jsou sice popsané, ale naprosto nečitelně.
A ano, ve hře je opravdu jen jediná skládačka v jediné obtížnosti. Ani po složení vás nečeká žádná zajímavá odměna. Jen zápis do listiny X odvážných, kteří se nechali nachytat na hodnocení 80%.
Další hra, která si říká o zápis do balíčku "z toho bych zvracel"


galerie

Skeletal Jigsaw Skeletal Jigsaw