zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

No Vacancy

No Vacancy

Pokud máte rádi dobrodružství, tak si určitě zahrajte dnešní hru No Vacancy. Je to logická hra, ve které musíte posbírat předměty a poté je logicky použít. Pokud umíte anglicky, tak nápovědu ke hře máte pod otazníkem. Napovím vám aspoň ze začátku, chlapci seberte zapalovač a ze stromu včelí úl. Včelí úl zavěste na strom u jeskyně a počkejte, až medvěd vyleze. Poté si zapalovačem posviťte v jeskyni a seberte všechny předměty, které tam naleznete. Pak stačí klíčem odemknout bránu a dál už záleží jen a jen na vás :-).

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =

bv | 28.09.07 v 22:45

#

týpkovi napravo vemte světlo a ze stromu vosí hnízdo. Pokračujte napravo kde je v jeskyni medvěd a na strom vlevo dejte to hnízdo, vyleze medvěd, když odejde tak použijte zapalovač na jeskyni a poberte všechny věci. Jděte k bráně a použite na zámek klíč, spadnete dolů kde kostře vemete vzduchovou bombu, jdetě do leva z automatu si za mince kupte He (Helium) a C3H8 (Propan). Na Hadici u automati připojte Propanovou lahev a zapalovačem zapalte hadici. Atogen si teď vemte k sobě :) Jdetě 2x doprava kde je truhla kterou rozbijete kostí a pomocí Helia nafoukněte chobotnici a ta vás vynese za bránu.

bv | 28.09.07 v 22:43

Jděte doprava, zvedněte pokličku a vemte ten ovál s nápisem Gelo. Pak jděte 2x doleva, a dejte Gelo papouškovi. Teď ho můžete vzít. Jděte 2x doprava a posaďte ho na zlatý bidlo. Odejděte, a hned se vraťte. Klikněte na papouška. Zaslechl heslo, ale říká vám ho v antonymech (shoult a short good bye), takže klikněte na dveře a zadejte Whisper Tall Hello. Dveře se otevřou a vy zatáhněte za červenou páku. Jděte doleva. Zastavte obrazy jak chcete, a pak je pomocí šipek nastavte na žluté obrazy, kde sou oči. Animace vás zavede do sklepa, kde je továrna na výrobu robotů. Jděte doprava a ze skříňky vyndejte kartičku s písmenem R (vlevo nahoře). Poté jděte 2x doleva a kartičku zasuňte. V následující místnosti rozbijte vytrínu jakímkoliv ze tří ležících předmětů, a seberte citron. Rozbitím vytríny se deaktivují roboti a vy můžete osvobodit kamarády. Jděte za nimi. Poté jim namažte oči citronem a už jen koukejte na animaci. Konec.


galerie

No Vacancy No Vacancy

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce