zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Industry 1

Industry 1

Mám rád hry jako Industry. Ptáte se proč? Odpověď je velmi prostá. Právě u takových her si člověk v maximální možné míře prověří schopnost logického myšlení a volby vhodného postupu. Princip je takový, že je zde několik levelů a v každém z nich se, sérii přesných úkonů, snažíte danou scénu vyřešit. A upřímně vám řeknu, že některé úrovně jsou opravdu vypečené.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 4 =

Johny | 07.09.08 v 11:26

Návod-slíbené pokračování:
3. kolo: klikněte na panáčka, který vyjde ven z chodby, klikněte na zvedací plošinu ještěrky-panáček nastoupí, poté zmáčkněte páku ve strojovně-vypadne kostka-když dopadne na zem postup zopakujte-po třeti bíle kostce vypadne místo kostky dinamit, ktery zničí třetí kostku a další dvě, které jsou na horní plošině., černou pákou na ještěrce přijeďde blíž a bílím tlačítkem na ještěrce vysuňte panáčka, klikněte na něj a on odejde na plošinu, poté spusťte další dinamit a ve správný čas klikněte na tyč pod jezdícím pásem ta odstřelí dinamit a ten zníčí kostky před panáčkem-postup ještě jednou zopakujte. Nyní klikněte na panáčka, který přeleze zbývající kostku a vleze na plošinu, kterou vysunete tlačítkem vedle ní, kliknete na panáčka, seberete jakýsi trojúhelník, který klikem na jakésy zařízení na toto zařízení hodíte, kliknete na panáčka, který tam seskočí také seberete trojúhelníček a je to!

POKRAČOVÁNÍ (MOŽNÁ) PŘÍŠTĚ!!!

Johny | 06.09.08 v 13:47

Návod:
1. kolo: Otevřete dveře strojovny a klikněte na panáčka sedícího na bidle, bílím tlačítkem ve strojovně naberte dinamit a černou pákou(také vestrojovně) ho posuňte, takovou šedou pistolí vystřelte kamen-dinamit spadne a přepálí jedno šňůru u balonu, černou pákou zase vraťte jeřáb, naberte druhý dinamit a posuňte jeřáb černou pákou k okraji bidla, teď rychle za sebou stiskněte tlačítko v levém spodním rohu šedé desky, která je nalevo a bílé tlačítko ve strojovně, kterým se nabírá dinamit.

2. kolo: Kamenem spusťte mechanismus a zařízením vedla panáčka spusťte most, na zdi proti vám si otevřete dveře a klikněte na panáčka.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!

artman | 05.09.08 v 23:32

Nejste tupá, je to opravdu náročnější a je potřeba skutečně na sekundu vychytat... Prostě zkoušejte a kdyby to opravdu nešlo, tak napište :)..

Michaela Jirásková | 05.09.08 v 09:08

Tak jsem neudělala ani první kolo...asi jsem úplně tupá :-)


galerie

Industry 1 Industry 1

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce