zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Dark Cut 2

Dark Cut 2

Dnes si užijeme trochu té řezničiny bez anesteziologa. Místo něj budeme muset pacienta nalévat pořádnýma panákáma Whisky. A slabším povahám bych doporučil to samé dříve, než začnou tuhle masakrózní hru hrát. Máme tady pár případů, které potřebují akutní vyšetření. Máte spoustu nástrojů, málo času a až děsivě autentické zobrazení různorodých ošklivých úrazů s hrozivým jekotem umírajících pacientů jakožto hudební doprovod. Konečně hra pro upíry.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 4 =

petrcal | 08.10.08 v 18:23

1.level
Ožrat, tři sklenky stačí, utřít krev z rány a polít alkoholem(tím lékařským)
Pinzetou vytáhnout kulku, tím že budete klikat na hvězdičky. Poté sešít, utřít a vydezinfikovat alkoholem. Poté obvázat, v rohu se objeví takové kolečko, s ním točte až ho obvážete.
2.level
toto je asi nejtěžší operace, proto ho pořádně opijte, na maximum! Pak utřete hlínu a krev z hlavy, skalpelem nařízněte kůži a pinzetou ji odhrňte, jestli jste to teď udělali správně, měla by se objevit rána plná krve, použijte tedy hadr a vysušte ji, dokud nebude hadra totálně od krve. Pak OPATRNĚ pinzetou vytáhněte šrapnel, pozor ať jej pacientovi nezarazíte do mozku, jinak hned umře. Potom dejte k sobě kusy lebky a přiložte na ránu kus masa, který připalte horkým železem (hot iron). Pak tam vložte ovčí vlnu, v bandáži, a pak přiložte větší kus kůže, který přišijte. Je dost možné, že jestli jste ho dost neopili, teď budete bojovat s časem, tudíž jestli rychle umírá, nalijte mu dalšího panáka a došijte to. Potom nalejte do hlubokých ran kolem velké rány dezinfekci a pak je tou samou pomůckou zavoskujte.
3.Level
Teď, pokud jste slabé povahy, radši přestaňte hrát, nebo se vožerte jako vaši pacienti. My morbidi nechť zahajme operaci...
Nejdřív mu nalejte whisky, tento zákrok není moc bolestivý, stačí tak dvě sklenky ale můžete i víc. Nůžkama odstřihněte staré obvazy. Poté spatříte dvě boule, rozřízněte tu větší. Poté co jsme si nablili pod stůl, vezmeme pinzetu a rozmačkáme červy, poté utřeme hadrou to co z nich zbylo. Pak rozřízneme druhou menší bouli. Opět blejeme pod stůl (aspoň můj bratránek málem) a utřeme hadrou hnis. Pak vezmeme injekci a "odsajeme" zbytek hnisu z nohy. Poté nůžkama odstřihneme kus vyčnívající kůže a pak už jen v klidu omotáváme. Tedy, v klidu až tak ne, protože do stanu vletí granát a my omdlíme. Slabší povahy už klikají na to že chcou umřít, já ale chci jít na doktora, proto jsem s chutí zmáčkl že se chci pokusit o sebezáchranu.
Level 4.
Poté co se probereme z bezvědomí, zjistíme že nám nohu přišpendlila k zemi torska. Ano, normální človek vy ji prostě vytáhl či přeřezal a poté nohu vyvlíkl a utíkal jak daleko to jen jde, ale jsme v 18.století a navíc amík, takže se zbavíme bolesti pomocí chlastu, poté bušíme do mezerníku aby se zvýšila vůle žít a zaškrtíme tepny obvazy. Pomodlíme se, opláčeme končetinu, uchopíme pilu a začneme řezat. Nepřestávejte, neopíjejte se více, jinak se vám bude klepat ruka a nohu nikdy neuříznete. Chvilku to trvá a asi třikrát si zavřískáme bolestí. Poté co je noha v tahu tak utečeme (odplazíme se) pryč.

Přijde nám dopis od kapitána, že dostaneme medaili za statečnost. (Ale nohu nám to nevrátí, ach jo.)

Kenji | 19.12.07 v 19:42

no to posledne kolo je dost brutalne :)

hater | 31.10.07 v 17:56

a take stare zname "ERARRE HUMANUM EST"...cize MYLIT SA JE LUDSKE :)) ...

hater | 31.10.07 v 17:55

sorry uvedomil som si to az potom co som to napisal :)

hater | 29.10.07 v 17:44

naj hra na superhrach


galerie

Dark Cut 2 Dark Cut 2

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce