zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 8

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

The Fancy Pants Adventure: World 3

The Fancy Pants Adventure: World 3

Na sobě máte stylové kalhoty, jste neuvěřitelně rychlí, umíte dělat salta, odrážet se od zdí a před vámi leží velké dobrodružství, které si říká o zdolání. Co víc si přát? Nechte se pohltit světem plného skákání, běhání, nejrůznějších akrobatických kousků a pirátů.
Další pokračování úspěšného „Stylového kalhotové muže“ je tady a s ním i mnoho nových dobrodružství a výzev. Na začátku na váš dům zaklepe posel, abyste pomohli králi, kterému dělají problémy piráti. A tak se vydáváte na cestu, ochotný se zapojit, když nastaly problémy. Co se ale nestane, vaše malá sestřička se do toho zaplete a piráti jí unesou. V této chvíli to pro vás začíná být osobní, a tak se ji vydáváte zachránit. V zásobě máte svůj rychlý běh a to, co vám umožní. Což zahrnuje skoky do velké výšky, schopnost skákat po zdech nahoru, nemůžete po nich sice úplně běžet, ale salta z jedné strany na druhou vás spolehlivě dostanou až tam, kam potřebujete. Další trik, který umíte, a velmi se vám hodí, je sklouznutí. Tím, když se pořádně rozběhnete, dokážete zlikvidovat většinu nepřátel, kteří vám stojí v cestě. Podle prostředí jsou různí – od pavouků, přes žáby, kraby až po myši a na konci i piráty a ninji. Vaše dovednosti jsou široké, ale ještě rozsáhlejší je svět, ve kterém se pohybujete. Spousta možností, dveří, skrytých chodeb, nových cest, skoro bych řekla, že je to bludiště nekonečné. Během hry vám chodí vzkazy v láhvi od vaší povedené sestřičky, které se domů až tak úplně nechce, vy si ale myslíte svoje. Grafika je skvěle švihová a animace hlavního hrdiny velmi vyvedená. Pokud máte pár minut nebo i pár hodin času, tenhle chlapík v kalhotách za to rozhodně stojí. Dokážete zachránit malou princeznu a porazit všechny piráty?

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 1 =


galerie

The Fancy Pants Adventure: World 3 The Fancy Pants Adventure: World 3 The Fancy Pants Adventure: World 3 The Fancy Pants Adventure: World 3