zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Sling Junior

Sling Junior

Máme tu dalšího zástupce velice oblíbené gamesky typu Sling. Máme jich už tu více a i když na první pohled vypadají všechny stejně, mají v sobě vždy nějakou změnu. Tentokrát se podíváme na verzi, která nabídne mnoho novinek co se týče bonusů a různých předmětů v levelech apod. Skákejte s fujtajblíkem po kuličkách a splňte všechny úrovně!

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =

silvisaleva | 30.03.08 v 03:07

Alishka: Promin, tedka koukám že to je junior, ten jo no ten je jednoduchej, to ti potom věřím, omlouvám se;-) No zkus tedy normál ne junior;-) Když si zahledáš tak Google ti to najde a nebo na mail ti pošlu staženýho a můžeš si to dát na FullScreen a další dva linky na ten ohnivej a ledovej svět;-)

SilviSaleva | 30.03.08 v 03:04

Nemá někdo linky na další levely neboli světy? Našel jsem ten zelenej slizovej, potom ohnivej a ledovaj, esli je někdo máte, hodte mi to na mail nebo sem prosím, předem Dík;-)
Alishka: 10min? nevěřim, to je velice málo někerý levely tam jsou dost zákeřný když to řeknu slušně, mě to trvalo 4,5h, je pravda že jsem do toho psal i na ajsku a dělal i jiný věci na netu, ale tak čistýho času dvě hodiny určitě mi to zabralo, no to je jedno no jen říkám co si myslim a to, že kecáš, ale nechci se tě nijak dotknout;-):-)

Alishka | 07.10.07 v 18:54

dohrano za 10 minut..kratky a VELMI jednoduchy. skoda.


galerie

Sling Junior Sling Junior

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce