zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

The Endless Zombie Rampage

The Endless Zombie Rampage

Neskutečně návyková akční řežba, ke které je alespoň zpočátku nutno přistupovat trochu vypočítavě a matematicky… Ve třech modech, ze kterých si vaši pozornost zaslouží především ten první, budete mít za úkol bránit svoji pevnost před zvyšujícím se počtem různorodých zombií. Ku pomoci vám budiž rozsáhlý arzenál, postupně se zpřístupňující s vaším postupem hrou, a hromada powerupů.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 3 =

Einstein | 28.08.07 v 17:21

No, s klukama sme dali o 15 minutovy prestavce 10000 zombaku... Kvalitni vykon, co? Jo a jestli se nudite, pustte si k tomu nejakou vaznou hudbu nebo valcik nebo tak neco. Ten kdo nepochopil: ta hudba se k tomu koseni (musi jich tam byt aspon 30 a musite mit rotacak) vazne hodi :)

Teron | 17.07.07 v 23:11

S desertem a Taurusem to byla bžunda, ale pak jsem měl hodně bodů, a tak jsem si koupil nejlepší zbraň, co tam měli. Tady ten styl her mě docela baví, ale tohle byla později strašná nuda. Dal bych tak 70%. Víc ne.

eQui | 17.07.07 v 21:37

To já si zase vzal jen Desert Eagle a pak je střílel po jednom :o) Ale stejně to pak omrzí, škoda no.. Kdyby to třeba oživil čas od času nějakej boss, ale bohužel. Třeba se toho dočkáme v nějakým pokračování :o)

Teron | 17.07.07 v 20:07

Ze začátku to bylo úplně skvělý. Já se svou pistolkou měl co dělat abych přežil, ale jakmile jsem si našetřil na rotačák a vykoupil všechny vylepšováky, tak to bylo o ničem. S tím rotačním kulometem jsem vymislel nový, velmi efektivní spůsob boje: Postavil jsem se doprostřed a šel si udělat čaj nebo si jsem si něco přečetl, a pak je všechny rozstřílel. Doporučuju ale až budete mít hodně životů. Takhle jsem nahrál 2500, pak následovala sebevražda z nudy (byla veeelmi dlouhá).

eQui | 17.07.07 v 12:09

Krásně dynamická hra se spoustou zbraní, krve a zombíků, ale jakmile postoupíte trochu dál a dostanete Jackhammer nebo FN Scar, stačí už jen stát, jezdit myší sem a tam a kosit řady nepřátel. Hra mě bavila nejvíc na začátku, tam to chce opravdu "vypočítávat" tak, aby jediná kulka nepřišla nazmar :-)

Bombr | 17.07.07 v 12:03

Doceal dovrý :-)

Toshio | 17.07.07 v 06:24

Hral som to uz davnejsie a omrzi to dost rychlo...60%


galerie

The Endless Zombie Rampage The Endless Zombie Rampage

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce