zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Project Validus: Survival

Project Validus: Survival

Velkolepá šou v podání týmu Lazy Nation. Tak by se stručně dala charakterizovat tahle zombie-shooter gameska. V top-down pohledu máte za úkol přežít útok zombií. Prostředí jsou dvě; park a město. Prostě vydržet co nejdéle. A co že tak zhurta začínám recenzi? Inu, času není nazbyt, ale když jinak nedáte, dobrá. Ono to všechno začalo zpackaným experimentem, který měl původně přinést vyšší imunitu lidskému druhu. V počátcích se skutečně dařilo zvýšit obranyschopnost vůči nemocem více než trojnásobně, pak však proběhla superrychlá evoluce, kdy, namísto tisíců let, v několika měsících zmutoval "vylepšený" organizmus do příšerné podoby a z postižených lidí se staly zombie.


Trochu mi to přípomíná film "Úsvit mrtvých" (2005), s tím rozdílem, že v této hře víte, jak to začalo. Tohle vám musí stačit k tomu, abyste chňapli po kvéru a vyrazili do studených ulic a temných zákoutí městské zeleně řešit to, co felčaři zpackali. Pomocníků je dost, od sekery po rotační kulomet.


Jinak doporučuji projít si také "Credits". Je vidět, že si autoři opravdu vyhráli a vše je ve "filmovém" duchu. Stejně jako intro. Na závěr nezbývá, než popřát příjemný masakr a varovat. Až za oknem uvidíte úplněk, 2x si rozmyslete, jestli opravdu musíte vyjít na ulici...


hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 2 =

eQui | 10.02.07 v 19:51

Level 5 pistole dává headshot na 100%, takže dokud nedojdou náboje, vydržim nekonečně dlouho :)

Lojsick | 10.02.07 v 10:02

Tak to je ale zatracene tezky. jinak fajn


galerie

Project Validus: Survival Project Validus: Survival

naše databáze obsahuje: 26 946 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce