zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 1

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

SteppenWolf 5

SteppenWolf 5

První výpravu máme zdárně za sebou, není ale proč marnit čas a tak se vydáváme za dalším dobrodružstvím. Bohužel se zdá, že nebezpečí nás sleduje na každém kroku. Při cestě vlakem vás přepadnou neznámí zločinci. Probouzíte se až svázání v náklaďáku. Grega jeden z členů bandy odvedl za roh a vše nasvědčuje tomu, že již není mezi námi. Co teď? Pokud nechcete skončit s kulkou v hlavě, musíte rychle jednat.


Díky čtenáři Lusorovi vám přinášíme také návod: Doplazte se k okýnku a prokopněte ho. Vezměte tyč a skrz okýnko odbrzděte auto. Až strážný odběhne (mám pocit, že křičí "počkej" :-), běžte do dveří, které hlídal. Vylezte po žebříku. Seberte složku a klíče a podívejte se na mapu. Vyjděte ven a obejděte stúpu. Po provoze přeručkuje k další budově, kde seberte maso a vidle. Teď se vraťte až na cestu a jděte dál směrem kam odjelo to auto. Těsně před koncem mostu hoďte psovi maso a pak jděte dál pořád rovně. Na další obrazovce je dole strážný, který se neustále otáčí. Jsou zde dvě podstatné věci - 1. v autě nalevo je kanystr 2. v boudě napravo je gumová hadice. Je potřeba sebrat obojí. Udělejte to prostě tak, že když se strážný bude koukat napravo, tak oběhněte auta a seberte kanystr a když se otočí, tak to oběhněte na druhou stranu a vezměte tu hadici. Teď stačí jen použít hadici na kanystr a pomocí tohoto kompletu vysát benzín z horního auta. Vraťte se zase na horu (tam, kde je pes). Zde je taky strážný. Dokud budete za zídkou, tak vás neuvidí. Jakmile bude stát vlevo, tak doběhněte k jakovi (tomu nalevo) a bodněte ho vidlemi. Strážný tak alespoň zjistí, že kouření škodí zdraví. Nalijte do džípu benzín a pak nastartujte pomocí klíčků.


hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =

Estel Silmarien | 05.04.07 v 20:08

Ten chlápek se nejmenuje Greg, ale Derek
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kenji | 18.03.07 v 21:49

clovece ty si chory :D ale diky za navod dost mi to pomohlo :)

Nosi | 09.03.07 v 23:03

dikys dikys :-)

Lusor | 09.03.07 v 10:12

Tahle hra mne baví tak, že jsem si podle ní změnil i avatar :)

Lusor | 09.03.07 v 09:08

Tahle epizoda mi šla zatím nejlíp:)
Doplazte se k okýnku a prokopněte ho. Vezměte tyč a skrz okýnko odbrzděte auto. Až strážný odběhne (mám pocit, že křičí "počkej":) běžte do dveří, které hlídal. Vylezte po žebříku. Seberte složku a klíče a podívejte se na mapu. Vyjděte ven a obejděte stúpu. Po provoze přeručkuje k další budově, kde seberte maso a vidle. Teď se vraťte až na cestu a jděte dál směrem kam odjelo to auto. Těsně před koncem mostu hoďte psovi maso a pak jděte dál pořád rovně.
Na další obrazovce je dole strážný, který se neustále otáčí. Jsou zde dvě podstatné věci - 1. v autě nalevo je kanystr 2. v boudě napravo je gumová hadice. Je potřeba sebrat obojí. Udělejte to prostě tak, že když se strážný bude koukat napravo, tak oběhněte auta a seberte kanystr a když se otočí, tak to oběhněte na druhou stranu a vezměte tu hadici. Teď stačí jen použít hadici na kanystr a pomocí tohoto kompletu vysát benzín z horního auta. Vraťte se zase na horu (tam, kde je pes). Zde je taky strážný. Dokud budete za zídkou, tak vás neuvidí. Jakmile bude stát vlevo, tak doběhněte k jakovi (tomu nalevo) a bodněte ho vidlemi. Strážný tak alespoň zjistí, že kouření škodí zdraví:) Nalijte do džípu benzín a pak nastartujte pomocí klíčků.


galerie

SteppenWolf 5 SteppenWolf 5

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce