zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

SteppenWolf 4

SteppenWolf 4

Konečně jste se dostali až ke Gregovi. Chvíli potom, co jste vylezli z jeskyně se vedle vás objevuje tajemný muž. Zprvu nechápete co po vás chce, ale za okamžik je vám vše jasné. Greg se stal potravou pro hrozivou obludu z džungle. Váš nový přítel ale nemešká a dělá ze sebe živou návnadu. Utíkáte s ním tedy pryč a mezitím přemýšlíte, jak se téhle stvůry jednou provždy zbavit.


Díky čtenáři Lusorovi vám přinášíme také návod: Hned na začátku vyšplhejte po liáně a běžte doprava. Na další obrazovce běžte směrem vpravo nahoru a přeskočte na druhý konec kmene, kde vezměte tyč. Pak běžte zase na začátek a přejděte přes kmen, pod kterým je krokodýl (pozor! nesmíte běžet, musíte jen jít). Seberte ze stromu houbu a pokračujte dolů. Pomocí tyče shoďte sochu přes potok a seberte nějaké ty lesní plody. Vraťte se zase nahoru. Tady běžte až na konec klády (ještě než přeskočíte na druhou stranu) a přeskákejte přes ostrůvky na pravou část obrazovky. Přeskočte pomocí liány přes vodopád, prokličkujte mezi hady a běžte k díře, která je na boku stanu. Z ní vezměte bič. Běžte do stanu a bičem zažeňte levharta. Z poličky seberte recept a láhev. Do láhve dejte ty plody a houbu. S hotovým uspavacím lektvarem běžte tam, kde jste sebrali plody. Když tam přijdete jděte trochu nalevo a na bažinu použijte tyč (přiznávám se, že na tohle jsem teda nepřišel a musel jsem se podívat do jednoho anglického návodu). Na druhé straně pak pokračujte dál. Seberte ze sloupku lebku a hoďte jí na vršek padacího mostu a můžete pokračovat. Nyní podkopněte tyč, která drží šéfovou kmene a vylezte nahoru. Za chvíli se tam objeví ta potvora, tak jí hoďte uspávací lektvar.


hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 2 =

Domika | 23.03.07 v 13:10

ale mne nejde ist tam kde som zobrala tie plody,prosim poradte:(

Lusor | 10.03.07 v 14:47

Přeskočit přes řeku (přes ten rozlomenej kmen, co je na šikmo přes řeku) a vzít tyč. Pak se vrátit tam, kde byla houba a jít dolů.

Dominika | 10.03.07 v 10:55

prava

Dominika | 10.03.07 v 10:54

nevím co mám udělat potom co jdu do pava a vezmu tu houbu

JAJ | 09.03.07 v 18:51

tak di na www.herna.biz tam jsou v3echnz do 24

Lusor | 09.03.07 v 17:28

Vylézt po liáně a běžet do prava. Vždyť je tady celej návod. Co konkrétně nevíš?

Dominika | 09.03.07 v 15:14

co mám udělat na začátku poradtě mi někdo

Lusor | 08.03.07 v 21:07

Není zač děkovat. Mě tahle série opravdu baví :)

Nosi | 08.03.07 v 20:53

Opet nezbyva nez ti podekovat! :-)

Lusor | 08.03.07 v 20:08

S hotovým uspavacím lektvarem běžte tam, kde jste sebrali plody. Když tam přijdete jděte trochu nalevo a na bažinu použijte tyč (přiznávám se, že na tohle jsem teda nepřišel a musel jsem se podívat do jednoho anglického návodu). Na druhé straně pak pokračujte dál. Seberte ze sloupku lebku a hoďte jí na vršek padacího mostu a můžete pokračovat. Nyní podkopněte tyč, která drží šéfovou kmene a vylezte nahoru. Za chvíli se tam objeví ta potvora, tak jí hoďte uspávací lektvar.

Lusor | 08.03.07 v 17:44

Hned na začátku vyšplhejte po liáně a běžte doprava. Na další obrazovce běžte směrem vpravo nahoru a přeskočte na druhý konec kmene, kde vezměte tyč. Pak běžte zase na začátek a přejděte přes kmen, pod kterým je krokodýl (pozor! nesmíte běžet, musíte jen jít). Seberte ze stromu houbu a pokračujte dolů. Pomocí tyče shoďte sochu přes potok a seberte nějaké ty lesní plody. Vraťte se zase nahoru. Tady běžte až na konec klády (ještě než přeskočíte na druhou stranu) a přeskákejte přes ostrůvky na pravou část obrazovky. Přeskočte pomocí liány přes vodopád, prokličkujte mezi hady a běžte k díře, která je na boku stanu. Z ní vezměte bič. Běžte do stanu a bičem zažeňte levharta. Ze poličky seberte recept a láhev. Do láhve dejte ty plody a houbu.
Dál jsem zatím nedošel, ale pracuju na tom:)

ywan | 08.03.07 v 15:55

zajímavý, pěkný, ale fakt docela těžky... napište tam někdo pls návod nebo alespon funkční klavesy teto hry... dik a až pak se stavim čau:)


galerie

SteppenWolf 4 SteppenWolf 4