zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 1

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

SteppenWolf 3

SteppenWolf 3

Poté co jste unikli z chatrče vašich věznitelů, pokračujete dále ve své záchrané cestě. Greg je nyní ve velikém nebezpečí a od smrti jej dělí každá vteřina. V intru se ještě podíváte jak vystupejete z člunu a pak už je tato mise čistě ve vašich rukou. Největší hrozbou v tomto díle budou hadi, krokodýli a včely. Samozřejmě, pokud se vrhnete bezhlavě do propasti, pak je vaše smrt jistá.


Díky čtenáři Lusorovi vám přinášíme také návod: Vezměte pádlo. Po liáně přeručkujte na ostrov uprostřed a seberte zde větev ve tvaru Y. Přeručkujte zpátky a běžte k hadovy a tou větví ho trochu uzemněte. S mačetou pak opět přeručkujte na ostrůvek a přesekněte provaz, který drží tu válcovitou hlavu. Až spadne, přejděte po ní na druhý břeh. Běžte nahoru (přesekejte mačetou větve, která vám stojí v cestě). Zde nejdřív svažte klacek s provazem, co tu visí. Přeskočte na ostrůvek a z kabelky vezměte baterku (musíte stát přesně pod ní). Přeskočte na horní břeh a lano, které je obvázané okolo kamene obvažte okolo té sochy. Vraťte se zase na břeh vlevo dole. Přehoďte provaz s klackem přes větev a zatáhněte za něj. Opět přeskákejte po ostrůvku a běžte do jeskyně. Posviťte si baterkou a z kostry (vypadá trochu jako Indiana Jones:) vezměte zapalovač. Vraťte se zase na úvodní obrazovku a na horním břehu vyšplhejte po liáně na "terasu". Přeskočte přes propast k letadlu. Po liáně vyšplhejte do kokpitu a vezměte si světlicovou pistoli. Běžte dozadu do letadla a tam vezměte kanystr s benzíne. Benzínem polijte mravence (nebo co to je) a pak na ně použijte zapalovač. Ještě přivažte liánu k vrtuli a běže nahoru. Chyťte druhý konec liány a připevněte ho ke stromu, který blokuje vchod do jeskyně. Pak se vraťte a roztočte vrtuli. Běžte do jeskyně a co nejrychleji použijte světlicovou pistoli. Vylezte až na tu nejvyšší terasu vpravo (je trochu těžší rozpoznat, po kterých místech se dá jít, ale metoda pokus-omyl funguje). Pádlem shoďte ten kus skály, co vypadá na spadnutí. Slezte o patro níž a uvolněte pramen, který teče vlevo. Vylezte opět nahoru a uvolněte i ten pramen, co je zde. Pak už jen přeplavte k východu.


hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =

human | 17.03.07 v 12:54

Nosi z jakej stranky zhanate časti tej to naaaaaaaaj hry na freegame officialnu mi neposielajte

Nosi | 07.03.07 v 14:36

Potesim te - zitra vyjde dalsi. A celkem je tech dilu asi tricet :-).

Marian | 07.03.07 v 12:24

Wow! Lusore - díky! :-)

Lusor | 07.03.07 v 11:45

Vezměte pádlo. Po liáně přeručkujte na ostrov uprostřed a seberte zde větev ve tvaru Y. Přeručkujte zpátky a běžte k hadovy a tou větví ho trochu uzemněte. S mačetou pak opět přeručkujte na ostrůvek a přesekněte provaz, který drží tu válcovitou hlavu. Až spadne, přejděte po ní na druhý břeh. Běžte nahoru (přesekejte mačetou větve, která vám stojí v cestě). Zde nejdřív svažte klacek s provazem, co tu visí. Přeskočte na ostrůvek a z kabelky vezměte baterku (musíte stát přesně pod ní). Přeskočte na horní břeh a lano, které je obvázané okolo kamene obvažte okolo té sochy. Vraťte se zase na břeh vlevo dole. Přehoďte provaz s klackem přes větev a zatáhněte za něj. Opět přeskákejte po ostrůvku a běžte do jeskyně. Posviťte si baterkou a z kostry (vypadá trochu jako Indiana Jones:) vezměte zapalovač. Vraťte se zase na úvodní obrazovku a na horním břehu vyšplhejte po liáně na "terasu". Přeskočte přes propast k letadlu. Po liáně vyšplhejte do kokpitu a vezměte si světlicovou pistoli. Běžte dozadu do letadla a tam vezměte kanystr s benzíne. Benzínem polijte mravence (nebo co to je) a pak na ně použijte zapalovač. Ještě přivažte liánu k vrtuli a běže nahoru. Chyťte druhý konec liány a připevněte ho ke stromu, který blokuje vchod do jeskyně. Pak se vraťte a roztočte vrtuli. Běžte do jeskyně a co nejrychleji použijte světlicovou pistoli. Vylezte až na tu nejvyšší terasu vpravo (je trochu těžší rozpoznat, po kterých místech se dá jít, ale metoda pokus-omyl funguje). Pádlem shoďte ten kus skály, co vypadá na spadnutí. Slezte o patro níž a uvolněte pramen, který teče vlevo. Vylezte opět nahoru a uvolněte i ten pramen, co je zde. Pak už jen přeplavte k východu.
Už aby tu byl další díl :)

Belgarion_Kolder | 07.03.07 v 00:17

Ač už jsem sérii dokončil,musím se zeptat. Nebylo by k věci sepsat návod na celou sérii a dát ho do článků?
Já sám jsem návod dosti potřeboval a párkrát jsem musel i cheatovat (což ale při spuštění přes freegame.cz nelze .-). Konkrétně šlo o sestavení přívodu elektřiny v prvním dílu poslední kapitoly a o urychlování přesunu v jistých oblastech.


galerie

SteppenWolf 3 SteppenWolf 3

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce