zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

SteppenWolf 23

SteppenWolf 23

Meg je držena v cele, ze které jak se zdá není úniku. Ne nadarmo se však říká, že zdání klame. Není v téhle šlamastice sama a náš známý přítel Sanchez ji znovu trochu vypomůže. Nejdřív se však musí dostat ze svého vězení. Tenhle díl je však něčím unikátní. Budete v něm mít zbraň! A to ne ledajakou, jedná se o nějaký druh pulzní pušky, která proti nepříteli vyšle elektrický výboj, jenž ho nadobro zbaví života. Takže tady máme další důvod proč už neváhat ani minutu a spustit si tuto skvělou adventuru.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 5 =

Domika | 28.03.07 v 13:27

Arcane je dobra hra ale ani jedno kolo som nepresla:(

Lusor | 27.03.07 v 22:11

Přece Arcane - je to i první díl (pod jiným názvem) - http://www.freegame.cz/Flashovky.cz/game.php?id=1146

lluukkaass | 27.03.07 v 19:20

aku seriu to mysliš

lluukkaass | 27.03.07 v 19:12

podldni diel vam nesme ujst

Nosi | 27.03.07 v 18:05

A prozradis jake serie? :-)

Lusor | 27.03.07 v 17:49

Ještě ke Skypeu. Nemám mikrofon, takže Skype je pro mne dost nepoužitelný.

Lusor | 27.03.07 v 17:47

Zítra je poslední díl. Po tom všem to bude téměř jakýsi svátek. Minimálně ale vím ještě o jedné adventurové sérii a snad někdo z místní redakce ví ještě o dalších.

Lusor | 27.03.07 v 17:45

Bazuka je v horní půlce obrazovky, trochu směrem na levo (je opřená o bedny a poměrně slušně vidět)

Domika | 27.03.07 v 17:34

chcem sa spytat,ze kde je bazuka?

Patrik13 | 27.03.07 v 15:53

Ja som smutný že sa to bliži ku koncu

Lusor | 27.03.07 v 14:50

Já jsem měl největší problém s tím sestřelením. Nejsem na nějaký rychlý akce, potřebuju čas na přemýšlení:) Nakonec jsem si to stejně rozdělil na dvakrát (nedjřív jsem sebral bazuku a náboje, pak jsem se vrátil zpátky k ponorce, nabil jsem, zase zpátyk, vypustit šváby a pak střílet)

Domika | 27.03.07 v 14:25

diky lusore,ja som sa vzdy dostala len k tym dratum.

Lusor | 27.03.07 v 08:27

Prohlídněte jídlo, které vám přinesli. Seberte plechovku a zabouchejte s ní na dveře. Poté, co nakopnete stráž rychle seberte jeho pušku a zastřelte ho (ty pušky a další věci mi strašně připomínají kapitána Nema:). Odtáhněte ho zpět do cely a schovejte v posteli. Z lékárničky na zdi si můžete vzít lékárničku. Jděte ke dveřím vpravo a potevřete je tak, že do nich střelíte. Připravte se na střelbu a jděte skrz ně dál.
Teď rychle vystřelte směrem do prava a hned na to uhněte nahoru. Měli byste trefit strážného. Seberte ze zdi hasící přístroj. Opět se připravte na střelbu a běžte zpátky na první obrazovku.
Teď rychle zastřelte nového strážného a seberte mu papírek s kódem. Běžte k výdathu a sjeďte k dolním dveřím. Jsou zamčené, tak je otvřte pomocí hasicího přístroje. Vevnitř seberte krabici s nářadím (v inventáři ji otevřte) a skleničku švábů. Teď běžete na tu obrazovku, kde jste sebrali hasící přístroj.
Slezte po tyči na můstek blízko opravárenského robota. Naskočte na robota a až se přiblíží ke kolu v pravo, tak to kolo utáhněte a rychle ho zajistěte klíčem na matky, jinak ho ten robot zase povolí. Seskočte z robota, vylezet opět nahoru a slezte po trubce, z které unikala pára. Až dolezete na konec, použijte šroubovák. Teď je třeba přeštípnout všechny bílé dráty. Dva jsou vidět a třetí se skrývá v čemsi, co vypadá jako trubka. Prořízněte to řezákem a přeštípněte dráty kleštěma. Měli by se otevřít dveře. Vyšplhejte zpět nahoru a dostaňte se až na ten můstek k robotovi. Naskočte na něj a vezměte si zpět klíč. Pak pokračujte skrz dveře dál.
Nejdřív jděte k počítači nalevo a zadejte do něj kód, který měl ten strážný u sebe (837462). Po tyči slezte dolů. Následující část se dá projít tak, že zmáčknete tlačítko na stěně a tyče se začnou otáčet (nesmíte se jich dotknout). Nevcházejte hned, ale počkejte až se o třetinu otočí. Až budete na druhé straně, tak vyšplhejte nahoru a pomocí dalšího tlačítka susťte dva boxy. Přejděte po nic vlevo a otvřte dveře od výtahu. Běžte dovnitř a sjeďte dolů.
Po tyči dojděte ke břehu a ze skříňky seberte potápěčskou výstroj. Slezte do vody, nasaďte si dýchací přístroj a dojděte k místu, kde jsou bubliny. Do ruky si vemte klíč na matky a potopte se. Proplavte dál.
Teď rychle bežte nalevo nahoru a seberte bazuku. Rychle vypusťte pár švábu a běžte dolů, kde z bedny seberte raketu. Dejte dohromady raketu a bazuku a kompletem odstřelte robota. Přeplavte na druhý břeh a tam seberte autogen. Vraťte se zase zpátky na obrazovku s ponorkou. Vyšplhejte na ní (nalevo má schůdky) a otevřte jí autogenem.


galerie

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce