zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 1

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

SteppenWolf 2

SteppenWolf 2

Další díl této adventury je tady. Poté co vás v prvním díle napadl neznámý kmen a vy se dostali pomocí záchraného člunu z lodi, členové tohoto kmene vás v tomhle díle zajmou. Probouzíte se na neznámém místě v tajemné chýši, kterou hlídá bojovník. Bohužel ale nevíte nic o svém příteli Gregovi, a proto se ho vydáte hledat. Teprve potom bude čas na to přemýšlet, jak se z téhle šlamastiky dostat.

Díky čtenáři Lusorovi vám přinášíme také návod: Na začátku běžte k oknu, vyšplhejte po liáně nahoru a srazte tu dřevěnou hlavu strážnému na hlavu. Vraťte se do chýše a slezte po žebříku dolů. Strážném vezměte mačetu a "prášky na spaní". Mačetou přesekněte provaz, který je hned u něj. Pak běžte do chýše, která je na té samé obrazovce nahoře. Vezměte sošku, která je u sloupu a podívejte se na pověšený "nákres". Potom běžte o obrazovku níž a vejděte hned do první chýše. Tam seberte krabičku (vpravo) a další sošku. Vraťte se zase na první obrazovku a vejděte do chýše napravo. Holčičce dejte krabičku, dá vám na oplátku náhrdelník. Vyjděte z chýše a běžte doprava. Přeskákejte/prokličkujte kolem hadů a promluvte si s vězněm. Vraťte se zase na první obrazovku a odtud běžte dolů. Vylezte po liáně k těm dvou vyvýšeným chýším (ta liána je trochu špatně vidět). V první seberte další sošku. V chýši napravo vezměte tabulku. Otevřte si inventář a podívejte se na symboly na tabulce, pak se podívejte na náhrdelník. zjistíte, že mají stejné symboly. Počet korálků=počet otočení kola, symbol=barva, pořadí dle tabulky (tzn. zelená 1x, žlutá 3x, červená 2x, modrá 4x).

Vraťte se zpátky k vězňovi a běžte dál tou cestou. Otevře vám dveře do jakési svatyně. Tam seberte nalevo tyč a zkombinujte ji s "práškem na spaní". Projděte dveřmi nahoře a hodně uspávací tyč na tu opici. Dejte sošky na tři podstavce okolo té velké hlavy a zatáhněte za páku s lebkou.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 4 =

zuzzami | 28.04.07 v 15:36

nevim jakej prášek na spaní..

Lusor | 07.03.07 v 11:14

Na začátku běžte k oknu, vyšplhejte po liáně nahoru a srazte tu dřevěnou hlavu strážnému na hlavu. Vraťte se do chýše a slezte po žebříku dolů. Strážném vezměte mačetu a "prášky na spaní". Mačetou přesekněte provaz, který je hned u něj.
Pak běžte do chýše, která je na té samé obrazovce nahoře. Vezměte sošku, která je u sloupu a podívejte se na pověšený "nákres". Potom běžte o obrazovku níž a vejděte hned do první chýše. Tam seberte krabičku (vpravo) a další sošku. Vraťte se zase na první obrazovku a vejděte do chýše napravo. Holčičce dejte krabičku, dá vám na oplátku náhrdelník. Vyjděte z chýše a běžte doprava. Přeskákejte/prokličkujte kolem hadů a promluvte si s vězněm. Vraťte se zase na první obrazovku a odtud běžte dolů. Vylezte po liáně k těm dvou vyvýšeným chýším (ta liána je trochu špatně vidět). V první seberte další sošku. V chýši napravo vezměte tabulku. Otevřte si inventář a podívejte se na symboly na tabulce, pak se podívejte na náhrdelník. zjistíte, že mají stejné symboly. Počet korálků=počet otočení kola, symbol=barva, pořadí dle tabulky (tzn. zelená 1x, žlutá 3x, červená 2x, modrá 4x).
Vraťte se zpátky k vězňovi a běžte dál tou cestou. Otevře vám dveře do jakési svatyně. Tam seberte nalevo tyč a zkombinujte ji s "práškem na spaní". Projděte dveřmi nahoře a hodně uspávací tyč na tu opici. Dejte sošky na tři podstavce okolo té velké hlavy a zatáhněte za páku s lebkou.

snivel | 21.02.07 v 19:43

asi sa na mna zhnrie vsetka zloba adventuristov ale navody by sa hodili, niekedy clovek nmevie ci robit...

KopRus | 15.02.07 v 15:51

No příběh je skutečně hodně silnou stránkou hry a u ostatních dílů, to již vždy v kladech mám =). Pokud byste měli problém a nevěděli co dál, stačí říct a můžu vám sem hodit návod.

Dominika | 11.02.07 v 15:22

už vím co poto a dík za radu

Dominika | 11.02.07 v 15:18

to jsem udělala ale co potom?

Belgarion_Kolder | 10.02.07 v 13:01

Jestli se vám zdá tahle část těžká, počkejte si na čtvrtý díl téhle kapitolky.

K recenzi - co přihodit ke kladům příběh? Teď ještě nic moc, ale po pár dílech...

Belgarion_Kolder | 10.02.07 v 12:55

Snadná pomoc - vylez z okna po liáně nahoru a shoď na strážce tu hlavu.

Jinak, na netu se dá najít dost návodů, akorát jsou anglicky.

Dominika | 10.02.07 v 12:03

nevím jak se mám dostat ze začátku,skusila jsem jít s toho žebříku al nešlo to.


galerie

SteppenWolf 2 SteppenWolf 2