zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

SteppenWolf 13

SteppenWolf 13

Ocitáte se v docích. Nejste však sami, vedle vás stojí jeden z pracovníků a nechce vás pustit ven. Co teď? Jako vždy zde bude jistě nějaký způsob, jak se ho zbavit. Pokud vyřešíte tuhle první jednoduchou část, čeká vás pak další, která už nebude tak snadná a navíc ji budete muset splnit pod tlakem. O jakém tlaku tady mluvím? O psychickém, vyvolaným tikající bombou, která vás každou chvíli může poslat na Onen svět.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =

Lusor | 17.03.07 v 19:58

Poslední díl je z roku 2003 (podle stránek Sarbakanu) a od té doby nic, tak mám pocit, že pokračování nebude a že už to je uzavřená série.

KopRus | 17.03.07 v 12:59

ale není to uplně jisté, jelikož poslední díl vypadá na opravdu poslední :-)

KopRus | 17.03.07 v 12:58

Zatím jich je vytvořeno 24, ale věřím že se série bude nadále rozšiřovat, uvidíme...

Lusor | 17.03.07 v 09:43

Na začátku vás hlídá námořník, takže všechny akce provádějte, když se bude koukat jinam (sice si vás většinou taky všimne ale budete mít víc času). Vlevo seberte harpunu. Běžte dolů za konteiner a seberte kovovou tyč. Tu zastrčte do takového "trojúhleníku" vedle pásu s vozíkem, u kterého stojí ten námořník. Běžte úplně dolů doleva a tam otočte klikou u tyče, na které vysí síť s nějakým svinstvem. Použijte na tu síť harpunu - to příláká námořníka, takže teď se opatrně kryjte za konteinerem a pomalu přejděte až k té budce vpravo a tam zatáhněte za páku. Namořník vás zase vrátí na začátek. Zatáhněte za páku a vyklopte na něj ryby. Teď už jen běžte pryč směrem nahoru.
Tady pozor. V místnosti je bomba a máte na všechno jen 5 minut. Ze skřínky (nebo co to je) seberte kliku a pokud si chcete dozvědět kolik času vám zbývá, tak ztrhněte hadr z té podivné ponorky (ale můžete to udělat i později). Prvořadý úkol je zapojit správně dráty na tom ovládacím panelu nad schody. Návod, jak by měli být zapojeny najdete na lodi, takže pokračujte dál až dojdete k můstku k lodi. Na naviják použijte kliku a spusťte můstek. Na přední palubě seberte hák, na zadní palubě papír s čárama (to jsou ty dráty) a lano (je omotané okolo sloupku). Teď se vraťte k ovládacímu pultu. Když na něj použijete nákres s drátama, tak si ho tam Meg připíchne, ale zjistíte, že takhle zapojit nejdou. Vtip je v tom, že ho tam omylem připíchla vzhůru nohama. Pokud se vám s tím nechce obrace, tak tady je správné zapojení: 1. drát - 3. otvor, 2.d - 4.o, 3d. - 5.o, 4d. - 1.o, 5.d - 2.o, 6.d - 6.o. Díky tomu dostanete ponorku na přední palubu. Ještě k ní ale neběžte. Spojte hák a lano a jděte ke vchodvým dvěřím a od nich pak nahoru. Na trubku, která směřuje k plošince s pákou hoďte lano s hákem a došphejte až k páce. Tou otevřete dveře. Teď utíkejte na přední palubu.
Z ponorky seberte bombu a vložte jí do člunu na levoboku. Pomocí navijáku ho spusťte na vodu a pak k němu slezte po žebříku a nastartujte ho.

human | 17.03.07 v 08:19

tak to hraj od prvej časti a kazdu prejdi

Fil939 | 17.03.07 v 07:37

Kolik jich ještě bude ani jeden dil sem nepochopil!


galerie

SteppenWolf 13 SteppenWolf 13

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce