zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 1

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

SteppenWolf 11

SteppenWolf 11

Dnes na nás čeká další nelehký úkol. S Meg se musíme za pomoci jednoho počítačového experta dostat do nejstřeženější budovy na světě. Disc který vlastní, totiž nelze přehrát nikde jinde než právě v této budově. Bezpečnostní systém vás ale nenechá chodit si kam chcete, a proto budete muset zapojit trochu důvtipu, abyste tyto zabezpečení obešli. Dávejte tedy pozor, bezpečnostní roboti, či lasery jsou pro vás téměř jistou smrtí.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 3 =

blablabla | 23.09.07 v 10:37

blablabla

Lusor | 15.03.07 v 11:15

V recepci si vezměte průvodce a vyjeďte po eskalátorech nahoru. Když zkusíte svou kartou otevřít výtah, tak zjistíte, že tato osoba už v budově je a nepustí vás to dál. Použijte tedy svou kartu na ženu, která si čte noviny a její kartou pak odemkněte výtah. Ve výtahu si zavolejte o další instrukce.
Nahoře pak pokračujte pořád rovně (jinudy to nejde). Pokud narazíte na zavřené dveře, tak si zavolejte vysílačkou o pomoc. Za prvními takovými dveřmi je okruh, kde lítá jakýsi robot. Počkejte na něj a až po vás bude chtít identifikaci, tak mu ukažte průvodce. Získáte tak uspávací šipku. Pokračujte dál skrz další dveře až dojdete k místu, kde uvidíte strážného popíjet kafe. Když se k vám otočí zády, vysypejte mu do termosky obsah uspávací šipky. Seberte mu kartu a pomocí jeho ruky otevřete výtah. Ten je ovšem na heslo. Pokud se ale budete řídit jednoduchou úvahou - Jaké heslo bych použil(a) na zabezpečení jediného průchodu do nejstřeženějšího místa v budově? - tak vám dojde, že to nutně musí být napsáno na průvodce, který je rozdáván ve vrátnici (ETERNITY). Zadejte heslo a vyjeďte nahoru.
Zde se vydejte doprava. Lasery můžete zastavit, když zavoláte vysílačkou. Zastaví se v té pozici, kdy jste provedli akci, ale vydrží tak jen krátce. Je ale možné to projít bez zranění. U dveří na další obrazovce ukažte robotovi kartu strážného. Vevnitř se vrhněte na počítač a vložte do něj disk. Celkem samozřejmě otevřete složku "Games" a zahrajte si piškvorky (druhý hráč je u druhého počítače, takže budete muset přebíhat). Cílem je zformovat toto:
XOX
OXO
XOX
Tzn. z ixek udělat X. No a to je vše.


galerie

SteppenWolf 11 SteppenWolf 11

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce