zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

SteppenWolf 10

SteppenWolf 10

Dobrodružství pokračuje. Tentokrát si znovu zahrajeme za SteppenWolfa. Po seskoku z letadla se na nás ve chvilce přiřítí ozbrojenec se samopalem, na hyper moderním sněžném skútru. Budeme ho muset co nejdříve zlikvidovat, jinak bude po nás. Navíc jeho dopravní prostředek se bude ještě určitě hodit. V tomto díle se můžete těšit také na jednu malou minihru, jenž bude spočívat v útěku na skútru před nepřáteli.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =

lluukkaass | 18.03.07 v 20:57

jaka je kombinacia pri tich dratoch

JJ | 14.03.07 v 23:21

Ahaaaa, takze jediny co mi chybelo byla ta kazeta:) a ja porad behal jako blazen sem a tam a nechapal co mam v te cerne dire delat:)

KopRus | 14.03.07 v 19:01

Pro případ, že byste měli problém s tím jak dokončit tento díl SteppenWolfa (mě se to moc zdárně nepovedlo...), našel jsem pro vás návod:

vemte lano a napněte ho na těch stožarech pak musite ujet ;) pak se octnete u takove sněžne rolby tak vemte to lano hoďte ho na stožar vylezte na stožar a upevněte to pak zapněte navijak a spadne vam okno a mužete si postavit barak ale vy ho radši zničite takže dete na oběžni draho červene tečky a dejte okno nad hlavu mužete takle čepovat slunečni energii dokud vam ten laser to okno nezniči :( vejděte do toho ruskeho tanku co ste ho zničili pak děte na levo a tam skače krasna opička chudak skoči do odpadkoveho koše a vam připada plny tak k němu dojděte a vysipejte ho. posuňte poličku z IKEY a papněte tu kazetu ( vyhodně se da prodat v bazaru) jděte k tomu mocnemu PC no je to spiš takove NINTENDO a vidite tam kombinaci musite si ji zapamatovat je tam žluta zelena a červena barvička tak a děte zpět pak dolu po tom žebřiku jo a nezapomeňte si dat nahlas repraky hraje tam přijemna hudba ;) tam čorněte kabel a hasičak připojte ten kabel do zasuvky a konec kable do toho akumulatoru ale to bude těžši takže to tam strčte podle těch barviček myslim žluta zelena a červena pak se vraťte nahoru a jděte dal k vytahu tam vemte z toho autobusu O2..je to dobry na bradavice ;) a sjeďte tim vytahem dolu mužete si hrat tak že budete jezdit nahoru a dolu a žadnej duchodce vam nevynada no ale zpět k ukolu dejte k ty diře ty lahve na bradavice a nakonec to pěkně podpalte tim hasičakem..je to sci-fi no a vas nenapadne nic lepšiho než ten rusky tank zničit tak děte do te diry je tam televize LCD


galerie

SteppenWolf 10 SteppenWolf 10