zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Riddle School 2

Riddle School 2

Zase další bezvýznamný den ve škole, kde se vám učitelé snaží do hlavy narvat hromadu informací, které nebudete potřebovat. Tak neztrácej čas a uteč. Jsi zavřený ve škole, ale s použitím své iniciativy se dostaň ven. Sbírej věci, které po cestě najdeš, obchoduj s nimi, prolez všechny třídy ve škole a najdi svou cestu ven.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 4 =

anett | 24.09.07 v 21:46

tady je to zaostalý.Ani tu nemáte Riddle School 1
Taky taká lehká jak facka.

Lusor | 17.03.07 v 10:14

V místnosti seberte 4 šedá kolečka (čtvrťáky) a pak klikněte na spolužáka nad vámi. Dá vám za ten dolar píšťalku, tak na ní zapískejte. Vyjděte z učebny a běžte do dveří "Mrs. Sleep". Z otevřeného stolku seberte "maz" (Slidy) a 30centů. Vyjděte na chodbu a běžte doprava. Na další obrazovce otevřete skřínku na pravo od dámskýc toalet a seberte z ní další peníz. Teď jděte dál do prava a zde použijte "maz" (v téhle hře se používají věci ne na konkrétní další věci, ale prostě na odpovídajícím místě). Otevře se ventilačka. Seberte z ní toaleťák a bežte zpátky doleva a pak na pásnké záchody. Zde použijte toaleťák. Seberte mop a vylezte ven. Běžte zase doprava a pak do sborovny. Ať řeknete učitelům cokoli, tak vás stejně vyrazí. Tak se vraťte do místnosti "Mrs. Sleep". Vyjděte ven (učitelů budou ve svých třídách) a bežte do "Jan. closet". Najdete tu i školníka:) Než odkliknete hovorovou bublinu, tak použijte mop (na tohle jsem teda nepřišel a musel jsem se mrknout do návodu ^^' ) - dostanete další drobák.
běžte doprava a do učebny "Mr. Sum" Prohrabte se v papírech na stole a najdete další peníz. Teď jen běžte do sborovny. Prozkoumejte automat ze zadu a zpojte ho do zásuvky. Teď si kupte sušenku. Tu použijte na hubeňourka venku a jděte do kanceláře. Není potřeba se zdržovat, tak rovnou projděte dveřmi vpravo přímo k řiditeli. Pak se vraťte na chodbu a pokračujte pořád doleva. Na vchodové dveře použijte klíč.


galerie

Riddle School 2 Riddle School 2

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce