zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Icescape

Icescape

Zůstat na Vánoce trčet uprostřed pustiny v hangáru, ze kterého není jednoduché uniknout, tomu se říká pech. Pokud se chcete dostat ven a přežít, budete se muset snažit. Stejně ale párkrát natáhnete bačkory než najdete řešení a cestu ven. Řezavý chlad je... všudypřítomný. Jó, kdyby si tak dnešní nešťastník přibalil do batohu termofor. No nic, jde se na věc.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 2 =

Albína | 13.05.08 v 14:36

Tem trezor byl o nervy. Když jsem se to snažila otevřít,klela jsem jak dlaždič(a to bych toho dlaždiče ještě urazila);-) Moc díky za návod:-)

anonym | 27.01.08 v 17:03

Otočte se a na posteli seberte mints, klikněte na červenou skříňku a seberte šroubovák, rukavice a mints, které leží vedl. Otočte se zpět a klikněte na skříň vpravo dole,odsune se vám a klikněte na mřížku šachty.Vezměte si šroubovák z inventare (i) a odšroubujte ventilátor na 4 místech.Nejprve se otočte a pod šachtou jsou mints. Vlevo na stole je rádio, na něj když kliknete, tak se otočí a vyšroubujte z něj baterie. V troubě je koláč. Dále klikněte na koš a vezměte z něj kleště a na stole čepici. Pod dveřmi jsou mints. Zámek na zdi vedle dveří odšroubujte a kleštěma odstřihněte oba drátky a do místa mezi odstřihnuté drátky vložte baterie a projděte dveřmi.
Pod schody jsou mints a asi tak uprostřed visí kabát, klikněte na pokračování po schodech a nezapomeňte vzít další mints, které leží na prvním schodu. V dlouhé chodbě se nic dělat nedá a tam vlezte ven, tam seberte páčidlo, které hned použijte na sklo levých dveří, tam seberte mints, kazetu a koláč, vlezte pomocí páčidla do kanálu, kde seberete kolo, které použijete na další poklop. Jste u trezoru, jděte do leva, projděte dveřmi a seberte mints a dole vpravo klikněte na bednu a nato seberte první pojistku. Zpět k trezoru a klikněte na něj, zde budete muset najít číslo, které vám to dole ukazuje (asi 5x). Vyjměte beretu a druhou pojistku. Jděte pravými dveřmi ke generátoru, kde seberete vpravo dole koláč a z barelu třetí pojistku. Na věšáku vemte klíč a použijte ho na obě skříňky za generátorem na zdi Na věšáku vemte klíč a použijte ho na obě skříňky za generátorem na zdi. Propojte pojistky a spravte potrubíčko a vypínačem napravo rozjeďte generátor. Vraťte se k počítači a klikněte na šuplíky, zasuňte vrchní a ze spodního seberte knížku s nickem a heslem. To zadejte do počítače a otevřou se vám dveře, které jako jediné v této místnosti nešli otevřít. Projděte, klikněte na okno a potom už snad budete vědět co s tím vetřelcem.

anonym | 27.01.08 v 16:50

s tim generatorom to zrobite tak ze odstrihnete dratky a medzi en date baterky tie su v radiu odsrobujte kryt a mate ich tam v dalsej miestnosti poberte voloviny a kabat chodte hore schodmi zase ich pozbierajte chodte dalej rovno spadne strecha a zoberte pacidlo odpacidlujte kryt slezte dolu poberte voloviny a ten kruh pomocou neho otvrote kryt teraz chodte do generator room zoberete kluc a poistku zrobte to s tim potrubim a zo sejfom ked ho otvorite zoberte pistol a dalsiu poistku ale kde je vlastne 3 poistka to neviem

anonym | 25.01.08 v 18:43

odsrobujte kryt z radia zoberte batrky a mate to

Vikino | 08.01.08 v 20:46

poradite mi co mam sprawit s tym welkym generatorom??ta swina nechce ani pohnuuut!!!dikes

Kahuna | 08.01.08 v 16:02

mamproblem s tymi poistkami ? nevie niekto poradit ako na to ? a s tym safom, ten tusim nie je potrebny k dohraniu hry ...

Axonn | 07.01.08 v 20:39

Tak tohle je FAKT Hustý. Dohrál jsem to až do konce na druhý pokus.

já | 07.01.08 v 19:05

napiste prosim co se má dělat

Toshio | 07.01.08 v 14:57

aha, uz chapem...

Toshio | 07.01.08 v 14:48

To musim mat co za extra citlivu mysku aby som otvoril ten zas*** sejf?


galerie

Icescape Icescape