zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 2

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

- Escape -

- Escape -

Escape - je výpravná adventura, která se může pyšnit skvělou grafikou, výbornou hudbou, dokonalým dabingem a zajímavým příběhem. Budete muset vykonat vše možné, aby se vám podařilo utéct z vězení. Jak už to u těchto her bývá, cesta k cíli vede přes sbírání předmětů, jejich použití a kombinování, sem tam někoho prokecnout... Zkuste, uvidíte!

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =

tony | 14.06.08 v 16:55

Pokračování: Ve stěně je malý trezor. Nastavit barvy: zelený modrý růžový. Uvnitř vložíte čipy dle barvy. Otočit se k ventilačce. Tam ji otevřete a vezmete další klíč. Zpět k trezoru. Vzít červený čip, zpět k ventilačce, která je zeleně osvícena. Kliknout na adresu a na adrese otočit papír na stole. Tam je kód pro trezor: 9260 a pak už uvidíte

matula | 28.04.08 v 11:33

Ahojky tady mám pro vás menší návod začínáte v cele rožnete světlo a jdete k postely pod polštářem jsou dvě mince,za postelou je hřebík a pod postelí je zelená deka,ten kluk má pod bundou knihu a v té je karta pak má na ruce hodinky to vezmite. na stolku je lahvička tu taky vezmite.potom jdete k mřížím a mluvte s tím vězněm až se vykecá nabídněte mu hodinky a on vám za to dá kohoutek k umyvadlu.Do umyvadla vložte stříbrnou minci a puste vodu.Potom tou zlatou odšroubejte desku ze záchodu. Kanál ucpite dekou a zazvonte na zvonek.Přijde dozorce a upadne vypadne mu klíč a půjdete ven z cely.otevřite celu a on vás napadne v tom použijte nůž a zabodnite mu ho do nohy on upadne.Pak jděte do jeho cely kde vezmete lampičku,kartou si otevřete dveře do další místnosti je tam taková divná jinak zbarvená zed na tu několikrát zmáčknete až se vá m ukáže okno do toho dáte lampičku a nad lampičku dáte do zdi hřebík přitlučete ho prkýnkem ze záchodu a udělá se skoba. Pak rožnete lampičku a pověsíte na tu skobu obraz bratra a sestri otočíte se a bude se vám na druhé straně zdi ukazovat bod.Na ten kliknete a jste v dalším díle kde budete potřebovat postřeh bude na vá střílet a musíte ho dostat jako já.Potom se objevíe v místnosti kde bude ležet projdete kolem něho do další místnosti. V místnosti je kluk se ktrým si pokecáte. Jsou tam hodiny klikněte na ně zboku a dostanete žlutý chip druhý je nad klukem v rohu stropu je modrý a třetí je vedle dveří na podlaze na pravo.Klíč najdete nad světlem co je nad dveřama a dál nevím budu bádat dál.

JEZISEK | 22.04.08 v 12:32

AHOJ HA HA HA MAM AKORAT TAK PRDY

errorcode4444 | 22.04.08 v 11:28

Neviem, no ja som sa dostal do úplne inej miestnosti kde s lampou svietim na stenu ale neviem čo ďalej...:(

mbalien | 22.04.08 v 07:09

co tady mám dělat

valkyrija | 20.04.08 v 23:34

jo jeste jsem v knize nasla tu karticku toho typka.

valkyrija | 20.04.08 v 23:33

Vsechno jsem pozbirala, odsroubovala jsem zlatou minci prkynko u hazliku. A dal taky badam. :D

Petrcal | 12.11.07 v 15:01

Co mám v té cele jak začínam dělat?


galerie

- Escape - - Escape -