recenze

UFO: Legacy

UFO: Legacy

Mladší ročníky originál této cca 10 let staré strategické hry patrně minuly, ovšem starým veteránům jistě nemusím UFO připomínat.
Okusit UFO 1 a posléze podvodní verzi UFO 2 znamenalo této hře propadnout. Stavění základny, zuřivý boj pozemských hi-tech technologií proti těm cizáckým, taktické 3D boje na celém světě, zkoumání nalezených mimozemských artefaktů a řada dalšího. Hra obsahuje také silné RPG prvky, jelikož každičký voják má cca 20 různých vlastností (síla, morálka, ...). V Ufu nalezneme kolem 100 předmětů různorodého typu, počítaje v to samozřejmě i desítky zbraní a granátů. Hra je velmi náročná na čas, jelikož hlídat a bránit zemi před útokem z cizí planety není pochopitelně žádné peříčko. Pokud jste Ufo již někdy hráli, patrně hru dávno máte či právě stahujete. Jestliže vás ale podobné hry až dosud nechávaly naprosto chladnými, rozhodně zkuste aspoň jednu strategickou legendu... Ke hraní je nutná znalost angličtiny. K instalaci je potřeba program Palm Desktop.

stáhnout hru
SoulTaker

autor
/ SoulTaker

Skóre

83 %

další recenze tohoto autora


diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 3 =

Ondra | 13.04.16 v 20:41

Text recenze tu máte 2x :)

jakub jakeš | 01.07.08 v 22:06

diky

Jaden | 23.06.08 v 15:31

Mozol: Dekujeme, my obecne redaktori kteri tu piseme nevime o rozdeleni her nic. Takze pojmy jako WindowsMobile, PalmOS ani Java nam nic nerikaji - jedna se pouze o nezname napisy ktere sme radsi sjednotili pod Javu, protoze ma malo pismenek :-))) Ted vazne, o tomto vime, nejste prvni kdo nam to rika (viz dalsi diskuze). Pripravuji se zmeny, ale to prave neni na nas jako redaktorich, ale na majiteli webu. Pokud si tedy myslite ze vite jak jeste Freejavu vylepsit - napiste jemu. (toto berte jako reakci s humorem, a ne vazne - mysleno tu prvni cast :-))

Mozol | 23.06.08 v 08:12

Ano, je to strategie s RPG prvky. V teto pri bych spise videl problem v tom, ze v kategorii FREEJAVA nemaji RPG a Strategie samostatne oddily(protoze jich je jako safranu), takze maji stejny nadpis.
Jinak asi bych kategorri FREEJAVA prejmenoval na Mobilni nebo tak nejak, nebot ani hry, co tu jsou prezentovany, pro PalmOS a ani pro WindowsMobile nemaji s Javou nic spolecneho.

Aaron_Hill | 21.06.08 v 09:35

No podle mého je hra skvělou kombinací tahové strategie a RPG. Prvy RPG jsou například ve Warcraftu 3, ale rozhodně bych nepřisuzoval nějaké RPG prvky hře, která na RPG systému stojí.

Vozka | 21.06.08 v 09:10

Díky za konstruktivní kritiku, právě díky ní můžeme kvalitu recenzí zlepšovat;). S RPG prvky ale nesouhlasím, ta hra je spíše tahová strategie, ne?

Aaron_Hill | 21.06.08 v 06:36

Dát hře mínus za časovou náročnost, to mě teda po*er :). Kór na mobilu kde je životnost 99% her nepřasahující 10 minut a človek si tak na cestách ve vlaku může leda počítat provolaný minuty.. Samozřejmě napsat v recenzi na RPG hru že obsahuje RPG prvky chce taky notnou dávku svévole, je to jako napsan o adventuře že obsahuje adventurní prvky :D. No zkrátka menší profesionalizace tohoto webu by neuškodila nikomu.


galerie

UFO: Legacy