recenze

Table Top Racing

Table Top Racing

Šlápněte na plyn a dojeďte do cíle v této bláznivé závodní hře. Arkádové ježděníčko jak se patří, kde ovládáte malá autíčka - "angličáky".
Vítejte v tomto mikrosvětě, kde zuří divoké závody. Sedněte za volant a ukažte vaše závodní schopnosti ve 4 šampionátech a více než 30 speciálních výzvách. Bude se jezdit, střílet a ničit.
Zpočátku maté k dispozici jen první šampionát a také vůz – zmrzlinářské auto – ale postupně si vyjezdíte dostatek peněz na nové vehikly (17 plně vylepšitelných) a odemknete nové turnaje.
Jízdní model je pořádná arkáda. Svištíte zatáčkou a na nějaký ten náraz se nekouká. Kromě klasického závodu dojde také na zbraně a časovky. Za umístění získáváte hvězdy (a peníze), čímž se prokousáváte dál v aktuálním šampionátu.
Za peníze odemykáte nové vozy (nebo za vítězství) a upgradujete. Sice si nelze vybrat, co zrovna upgradujete, ale zase to dává prostor pro návrat do minulých závodů a možnost splnit ho na 100 % později.
A prostředí? Kromě toho, že je vše v pěkném 3D, na vás čeká 8 originálních tratí, jako je třeba piknikový stůl nebo hrací pokoj. Zábava na dlouhou dobu.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 2 =


galerie

Table Top Racing Table Top Racing Table Top Racing Table Top Racing Table Top Racing

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce