recenze

GT Racing 2: The Real Car Exp

GT Racing 2: The Real Car Exp

GT Racing 2 je nabušená závodní hra pro všechny milovníky rychlých aut a spálených pneumatik. K dispozici máte jak bohatou kampaň, tak multiplayer nebo speciální eventy. Připravte se, jdeme závodit.
Už na pohled vypadá hra luxusně. Velké množství skutečných značek vozů, tratí, vylepšování a spousta zábavy při kroužení po okruhu.
I když se hra tváří jako automobilová simulace, jízdní model je poněkud arkádovějšího zrna. Vůz nejde zničit, opravy zde neexistují a i méně zkušenější řidiči budou šikany projíždět s přehledem (samozřejmě díky aktivnímu ABS). To ale neznamená, že by to bylo špatně, spíše naopak. Pohodové ovládání, které si lze vybrat, vás pěkně vtáhne do hry a první výhry na sebe nenechají čekat, snadno budete řezat zatáčky, ale současně se projeví také vaše řidičské schopnosti. Zkušenosti a peníze jsou trochu v pozadí a do popředí vystupují hvězdičky. V několika herních typech (klasický závod, eliminace, sbírání bodů, 1 na 1…) sbíráte hvězdičky podle vašeho umístění. Tím postupujete hrou, odemykáte nové části kampaně a hlavně nové vozy. Motivace je tak dost velká a dojet sérii na tři hvězdy je už pořádný záhul. Naštěstí tu je i složka upgradů, takže vaše auto bude konkurence schopné… tedy do jisté míry.
Ve hře se totiž relativně silně uplatňují mikroplatby. Platíte za okamžitý upgrade nebo lepší součástky. Na druhou stranu se dají vydělat postupem na vyšší úroveň nebo plněním achievementů. Dalším plusem je nepochybně to, že počet závodů není omezen energií a že kampaň lze hrát i bez připojení k internetu. Slušná konkurence Gameloftu k Real Racing 3 od EA.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 5 =

Vilda žovič | 21.03.16 v 18:04

Instruktážní video https://youtu.be/-uhuerJXOJ8

Jaroslav | 17.12.15 v 19:36

GT Racing 2 nainstalovat zavodni hri


galerie

GT Racing 2: The Real Car Exp GT Racing 2: The Real Car Exp GT Racing 2: The Real Car Exp GT Racing 2: The Real Car Exp GT Racing 2: The Real Car Exp