recenze

CSR Racing

CSR Racing

Na závodním poli Android her se objevil nový kousek, a že to je pořádně silná konkurence pro ostatní. Dragové závody ve skutečných vehiklech světových značek, které vás ohromí jak svojí hratelností, tak grafikou.
Jste připraveni na adrenalinové závody? Příběh vás zavede do města, kde každou část ovládá jeden z pěti gangů. Vy jste zatím dragové ořezávátko, ale postupem času, s přibývajícími závody, auty a tuningem budete nebezpečný a zkušený protivník. Vyjeďte si cestu k vítězství.
Sprinty po rovince jsou rozděleny do několika skupin. Regulovaná klání, žebříčkové závody nebo trasy, na které musíte váš vůz downgradeovat, abyste se mohli zúčastnit. Ve všech těchto duelech proti soupeři musíte mít jednak dostatečně konkurenceschopný vůz (viz ukazatel), jednak přesnou ruku při řazení rychlostních stupňů. Na přesnosti skutečně záleží a rychlost se liší u každého auta, proto si musíte osvojit vlastní jezdeckou strategii.
Za každý absolvovaný a ještě lépe vyhraný závod dostáváte peníze na nákup lepších součástek. Ty zvyšují váš výkon a vy se můžete posunout dále.
Hlavní příběhovou linii představují závody proti členům gangu. Odměny jsou zde nejvyšší a po porážce bosse se přesouváte do nové části.
A tady je poněkud kámen úrazu. Každá oblast 1-5 potřebuje také auto se specifikací 1-5. V praxi tak vaše původní vymazlené auto po postupu již nepotřebujete a vynaložené peníze a úsilí tak nějak mizí vniveč. Musíte znova šetřit a znova nakupovat, což je po vyklepnutí hlavního bosse a napumpování adrenalinu značná brzda.
A teď pozor. Za postup na vyšší úroveň jste odměněni zlatem, které doporučuji šetřit. Nakoupíte za ně auta nebo součástky. Rozhodně je neinvestujte do doručení nových součástek. Těch pár (i desítek) minut je lepší počkat. Také nekupujte auto, pokud už nějaké v dané třídě 1-5 máte, i když je za výhodnou cenu. Benzín na závody se doplňuje ve svižném tempu, takže nejlepší bude nechat si ho na nákup auta z oblasti T3, ve které jsem momentálně nenašel žádný vehikl dostupný za herní peníze! Některé recenze si na časové limity stěžují, ale osobně mi nepřišli strašné. Dá se tak poměrně snadno hrát i bez in-app nákupů ve hře.
Grafika by byla na recenzi sama o sobě. Teď se jen spokojíme s tím, že hra vypadá opravdu skvěle. Dobrá práce a především neskutečně dobrá hra na dlouhou dobu.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 5 =


galerie

CSR Racing CSR Racing CSR Racing CSR Racing CSR Racing CSR Racing CSR Racing

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce