recenze

Beach Buggy Racing

Beach Buggy Racing

Sequel k závodní hře Beach Buggy. Ztřeštěné, rychlé a akční závody na velkém množství okruhů a s kvalitní grafikou vás dostanou na dlouhé hodiny.
Závodní hra, jak má být. Na začátek dostanete váš první vůz i postavu, ale později si budete moci odemknout další vozy a další postavy, přičemž každá z nich má svoji speciální vlastnost.
Fyzikální model závodů je na velmi solidní úrovni. Žádná simulace, ale také žádná arkáda. Vaše řidičské umění tak náležitě otestujete nejen při průjezdu zatáčkami, ale také při zadání jednotlivých závodů. Nechybí zde eliminace, časovka, sbírání bodů nebo přesné sledování cesty závodníka před vámi. A samozřejmě klasické závody, kdy se snažíte dojet na prvním místě a s pomocí pěkné řádky zbraní zasáhnout a zpomalit soupeře.
Za odměnu získáváte hvězdy na odemknutí dalších úrovní a peníze na upgrade či nákup vozidla. Počet her je omezen tikety, které se samovolně doplňují, ale pokud získáte tři hvězdy v závodě, nepřijdete o něj. Vzniká tak jistá taktika. Můžete pořád dokola projíždět jednoduché závody a vydělávat peníze na vylepšení velmi rychle a bez čekání. S lepším autem pak mnohem snáze zvládnete další závody pro postup ve hře.
Beach Buggy Racing je stejně jako jeho předchůdce BB Blitz parádní závodní hra.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 5 =

Pavel Vaverka | 06.05.15 v 20:35

jto dobra hra :)


galerie

Beach Buggy Racing Beach Buggy Racing Beach Buggy Racing Beach Buggy Racing Beach Buggy Racing Beach Buggy Racing

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce